Ocena wątku:
ESP
26-04-2014, 20:29
Post: #1
ESP
Lampka ostrzegawcza układu stabilizacji toru jazdy ESP zapala się w czasie jazdy i pali się już cały czas aż do wyłączenie silnika.
Po ponownym włączeniu silnika po przejechaniu różnie 20, 50 kilometrów znów się zapali. Jak to usnąć-naprawić?
Reklama

26-04-2014, 22:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2014 22:32 przez kaskader.)
Post: #2
RE: ESP
Kolego podlacz pod kompa i zobaczysz co tam siedziUndecided temat czesto poruszany poszukaj na forum Smile
uzupelnij wypowiedz jakie to autko i ogolnie ...
27-04-2014, 07:46
Post: #3
RE: ESP
Dzięki. Tak jak piszesz temat był poruszany zwłaszcza na forum ELAKTRODA.PL, wpisałem w google ESP Sharan i znalazłem wszystko, w tej chwili to tylko należy podpiąć pod komputer i zobaczyć co się wyświetli. Pospieszyłem się z tym wpisem, trzeba było najpierw sprawdzić, przepraszam. Miałem już różne samochody ale Sharan jest to najwygodniejsze auto jakim jeździłem, obracam nim do Holandii (1100 km w jedną )i z powrotem z przerwą 2-3 godziny i nie czuję bólu kręgosłupa no i nie boli tyłek od siedzenia. Rok prod.2001, 1,9 tdi, automat,115 KM, naprawdę super auto więc muszę o niego dbać.
Pozdrawiam.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name