Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słaby zasięg radia
#11
Orginalne radio VW po uruchomieniu, wystawia +12 V w gnieździe antenowym na wzmacniacz który jest zamontowany na kablu w podsufitce. Zasilanie tego wzmacniacza jest środkową żyłą kabla antenowego, czyli ta samą co idzie sygnał radiowy.
Wyjmij wtyk antenowy z radyjka i sprawdź czy masz tam te +12 V. Jesli tak jest to trzeba zmontować porzejsciówkę i zmierzyć czy po włożeniu wtyczki dalej podaje w srodkowej zyle +12 V, bo moze jest zwarcie na samym kablu i to napięcie ginie.
Napięcie bez obciążenia pojawia sie po włączeniu radia tylko na chwilę, bo jesli nie ma odbioirnika to zanika.
Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
Odpowiedz




#12
Panowie Bardzo Wam wszystkim dziekuje, okazało sie to proste, mianowicie odpieła się antena przy oknie, w ogóle nie wiedziałem ze tam coś takiego jest teraz radio znajduje mnóstwo stacji, Jeszcze raz wielkie dzięki, naprawa trwała minute, a jak pomyśle sobie ile razy jechałem i słuchałem tylko muzyki silnika...Smile teraz jeszcze rozkminic o co chodzi ze nie czyta płyt cd poza jednąSmile
Jeszcze raz dziękiSmile
Odpowiedz
#13
Może laser pada lub jest zanieczyszczony.
Odpowiedz
#14
a mowilem o wtyczce ;d
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Słaby nawiew Sharan 1.9 ASZ zgarniacz 12 2,912 01-11-2016, 09:02
Ostatni post: marcyb3
  Problem z zasilaniem radia. KubaG 6 2,555 09-06-2015, 09:52
Ostatni post: DDiablo
  Zasięg pilota w kluczyku Czerwony 30 12,343 24-09-2014, 23:47
Ostatni post: peters

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości