Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kradzież katalizatora
#21
Właśnie w tym sharanie u brachola wspawali pręt po długości tłumika żeby nikt nie przeciął go tak szybko pręt 10 mm i nie podejdzie niczym, a słyszałem ze odcinają maszynką taką jak do cięcia rur miedzianych , tak stasiu miał OC, NNW i AC wiec coś w tym jest, miał normalnie fakturę na to z serwisu na ponad 3 tyś zł
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




#22
Panie i Panowie zgłoszenie przyjeli po naprawie pomyślałem o zabezpieczeniu z siatki, wiem że to nie zapobiegnie ale może zniechęcić skutecznie ...

Pozdrawiam ...Big Grin
ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
Odpowiedz
#23
Koledzy,
strumiennica do 1.9 TDI? Z czym do gości?

Ponadto strumiennica spełnia swoje zadanie w wąskim zakresie prędkości obrotowych (prędkości gazów znaczy). Jeżeli ktoś jeździ tylko po autostradach (szczególnie niemieckich) to może jeszcze ma sens.

No i szpan przed laskami też żaden, bo ani nie widać, ani nie znają tego.
Odpowiedz
#24
Pouczające dla zwolenników strumienic: Jak działa strumienica i co ona daje ??
Odpowiedz
#25
Kolega zabezpieczył katalizator linką stalową .
BÓG HONOR OJCZYZNA
Odpowiedz
#26
Cześć wycenili mi kat na 1000 zł postanowiłem naprawić bezgotówkowo w ASO zapłacą x9.

Nie lubie jak mnie ktoś w konia robi ...Angry
ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
Odpowiedz




#27
Witajcie,
Dzisiaj mi wycięli katalizator z sharana.... jutro się dowiem ile z ubezpieczenia zaproponują, bo w aso nowy kata kosztujr 5500 plus 1500 rura od kata do kolektora, którą debil też wyciał.
Pytanie, czy wycięcie kata coś zmieni, czy można włożyć rurę, czy lepiej kata wsadzić?
Pozdr.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
#28
DZISIAJ katalizator potrzebny jest tylko do poprawy samopoczucia, że się jest niesamowicie "zielonym". Mnie odmówiono badania czystości spalin w trakcie przeglądu, choć sam zapytałem (z małpiej ciekawości).

JUTRO nasi rządzący mogą wpaść na taki pomysł, którego byś po pijaku nie wymyślił i okaże się, że jazda bez tego po własnym podwórku to przestępstwo.

Inaczej mówiąc: decyduj w zależności od tego, czy jesteś optymistą czy pesymistą.

Inaczej mówiąc: ja Ci radzę, rób jak chcesz...
Odpowiedz
#29
Wszystko zależy gdzie jeździsz. Ostatnio w Krakowie Policja dostała sprzęt do ścigania aut nie spełniających norm spalin. Wzmożono tam kontrolę. Nawet nie dostaniesz przeglądu bez katalizatora w Krakowie. Pogadaj ze Smokiem Wawelskim może coś więcej Tobie podpowie.
Widziałem wiele aut z wyciętymi katalizatorami i jeżdżą z wstawionymi rurami lub imitacją kata. I też jest dobrze. To trudna decyzja bo to ustrojstwo jest drogie w zakupie. Zrobisz jak uważasz.Smile
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#30
W sharanach są dwie lambdy, czy jedna - trzeba kombinować przy wycięciu?
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy sposób na kradzież aut luki058 6 5,095 29-01-2012, 09:50
Ostatni post: Moro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości