Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osłona tarczy hamulcowej
#1
Hej,

czytałem, że zawieszenie tylne w naszych sharanach jest takie samo, jak w T4. Czy osłony tarcz hamulcowych z T4 będą więc pasować do nas? Znalazłem w dobrej cenie takie osłony, a moje lada dzień nie będą się już nazywać osłonami...
Odpowiedz




#2
Witam.Ja tego roku na wiosnę też wymieniałem osłony hamulców tył 2 sztuki i za jedną płaciłem 94 zł w serwisie VW w Świdnicy.
Odpowiedz
#3
Też kupiłem oryginał za 94zł w serwisie VW.
To jest stary temat i pytałem kiedyś o osłony z T4, bo w UK w ogóle nie znalazłem do sharana, a do T4 tak i to taniej, niż te ori do sharana w Polsce. Nie ryzykowałem jednak i nie kupiłem ich wtedy.
Odpowiedz
#4
Pierwsze słyszę aby od vw T4 pasowały osłony tarcz, mam obydwa auta i na pewno bym cos słyszał. Warto popytać w ASO. Lub poszukać w Etce.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#5
No biorąc pod uwagę, że np. w VR6 z 4motion są z tylu te same tarcze hamulcowe co w T4...
To i może inne elementy są podobne.
--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
Odpowiedz
#6
By trzeba popytać w ASO,gdy ciezko mi powiedzieć ,ale zwrócę na to uwagę gdyz bede to konserwował w SGA.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




#7
Mam osłony tarcz tylnych jeszcze nie założone (moich nie da się odkręcić po dobroci), więc mogę wrzucić fotkę i wymiary jak chcecie Smile

Cytat:Osłona tylnej tarczy hamulcowej - VW Sharan 2001 - 2010 ; VW Transporter T4 1999-2004.
http://sklep.vwkim.pl/oslona-tarczy-hamulcowej.html

Można też luknąć na moje, bo próbowałem je już zdemontować ale się nie udało Confused

Odpowiedz
#8
No patrzcie widocznie pasują tylko do MK2.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#9
Witam.Z tego co widać na foto to osłony do MK-2 różnią się od osłon do MK-1-sharan Mk-1 od strony wewnętrznej osłony ma przyspawaną taką podwójną blachę do mocowania giętkiego przewodu hamulcowego-na tych osłonach z MK-2 tego nie widać.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pęknięta gumowa osłona wiązki drzwi/klapy sirius98 19 6,573 14-06-2020, 18:44
Ostatni post: sirius98
  Sharan - osłona silnika [Mk.1] nostra 23 13,493 27-01-2018, 19:42
Ostatni post: wesol
  Osłona klapy bagażnika deredas 1 1,788 25-07-2015, 11:17
Ostatni post: dmusek
  osłona akumulatora z FL do MK1 FILIP190 8 4,641 11-11-2013, 18:57
Ostatni post: biart3
  osłona słupka z kurtyną, jak to zdjąć? m-blue 4 3,007 05-06-2013, 17:20
Ostatni post: m-blue

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości