Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rarytaski tablica.pl
#51
mamy już działy polecam i odradzam, wiec nie widzę potrzeby na nowe wątki, czy też działy. a w tym wątku piszemy to co znaleźliśmy w necie w okazyjnej cenie albo coś ciekawego
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




#52
to auto niewatpliwie rarytasem jest w tej cenie. Tylko bardzo mocno jest to podejrzane. Albo auto "ciepłe" albo ma jakies mocne wady ukryte bo w tej cenie to ciezko w miare dobrego przedlifta trafić.
Jelsi sie ktos napali jak szczerbaty na suchara to sie moze okazac ze bedzie miną jak nic. Moze po powodzi a moze ma polowe elementów zdrutowane by dzialalo póki działa.

Nie liczyłbym na to ze ktos odda auto za polowe ceny ot tak sobie wiedzac ze fura jest w dobrym stanie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#53
Widać że auto w środku jest umęczone, a jak to powiadają tanie mięso jedzą psy oczywiście bez urazy , ale ja bym w to nie wchodził.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#54
a ja jestem zdania że oglądać w necie to można fejsbuka... auto trzeba jechać i oglądać , zdarzają się okazje. Tylko że okazje schodzą w 2 dni max. Sam kupiłem szarika dużo poniżej ceny rynkowej . Ale mój był wystawiony 2godziny wcześniej ,gościu potrzebował kasy bo brat mu przywiozł zafire 3 z DE
Odpowiedz
#55
Raczej zafire C bo opel nie numeruje swoich aut cyframi tylko literami. Najnowasza zafi to wersja C.
Generalnie tak ajest zasada dobrze oblukac. Moz ei sie oplaca to auto ale pewnie trzeba dobrze przeszperac co siedzi w tym aucie. Jesli lipnie auto zespawane z trzech to ja dziekuje za nie. Ale jesli ma wady jakies inne w motorze czy w ukladzie przenienia napedu to ktos kto sie zna i sbie to zrobi we wlasnym zakresie to moze sie skusic. Byla jakis czas temu tez podobny rodzynek bo jakiś SGA z walnietą skrzynia automatyczna. Cena tez byla cos podobna. Mozna wtedy tez zadzialac i albo to usprawnic albo przerobic na manuala. Tak samo jak mozna sobie angola zakupic i zrobic przekladke.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#56
nie wiem czy rarytasek ale u mnie w miescie i mi sie podoba
i gdyby nie to ze juz mam a kasy nie mam to byłby raczej mój

http://olx.pl/oferta/sprzedam-vw-sharan-...e8f8c12785
Odpowiedz




#57
@tomalkowy Przydałaby się polerka lakieru tylko. Jedyne co mi się nie podoba to obicie kierownicy. Super soczewkiy. Poza tym, nawet wstawiono navi i climatronic z FL i dodatkowe gniazdko zapalniczki dla zewnętrznej navi. Chapacze też się znalazły.Siedzenia wyglądają fajnie. Ogólnie bardzo fajnie.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
#58
Auto cacy prawie takie jak moje tylko nawigacji nie mam ale prawy przedni próg identycznie zżarty i zgnieciony .
Odpowiedz
#59
Fajna rzecz tylko cena troche duza

http://olx.pl/oferta/lodowka-vw-sharan-m...40fa608c16

A tu jeszcze takie cóś (ktos od nas chyba?)
http://olx.pl/oferta/bra-sharan-po-2000-...494386ca96
Odpowiedz
#60
I bez mocowań jak widzę..
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości