Ocena wątku:
Buda
29-01-2014, 20:23
Post: #1
Buda
Witam jestem nowy wiec krytyka mile widziana Smile

Wracając do tematu szukam VW Sharan 1.9TDI 95-00r a dokładnie samej "budy" tj. karoseria środek auta zawieszenie itp bez silnika i skrzyni biegów .
Ponieważ jestem posiadaczem Sharana 1.9tdi 97r tylko jest zniszczony z zewnątrz jak i wewnątrz jestem zadowolony z jego pracy silnik elegancko chodzi ogólnie nie zamienię go za nic ale potrzebuje zrobic go wizualnie ponieważ służył do pracy budowlanej pewnej firmie ktora go zaniedbała kupiłem go za grosze zrobiłem mechanicznie teraz czas na wygląd.
Reklama

30-01-2014, 17:54
Post: #2
RE: Buda
Witam Pana

Szukam od 2 miesiecy sa na tablicy ale juz sprzedane albo takie ceny ze czasami sie zastanawiam czy to ma sens Big Grin bo tańsze sa te co sa sprawne niz czesci . No nic szukam dalej dziekuje za zainteresowanie Smile
30-01-2014, 18:09
Post: #3
RE: Buda
kolego menczyk ciężko ci będzie znajsc taką opcje w dobrej cenie dobrym stanie nielepiej odnowić blache lakier srodek wyprać uporzadkowac braki ? moim zdaniem to lepsza opcja niż dokupowanie całej budy papiery itp. szkoda zachodu a jak blache zrobisz raz pojeździ pare lat Smile ps uzupełnij profil
 Thanks given by: menczyk
30-01-2014, 18:16
Post: #4
RE: Buda
Chyba tak bede musiał zrobic , powoli i do celu dzieki za pomoc Smile
30-01-2014, 18:51
Post: #5
RE: Buda
no to najlepszy sposób tym bardziej jak może masz kogos znajomego lakiernika blacharza zawsze możesz auto sam jakos przygotować zapodkładować sam by wiedzieć co masz a do lakiernika oddac na samo malowanie zawsze się idzie jakos dogadać Smile a jak coś masz forum tu jest mnóstwo ludzi co służa dobrymi radami Smile jak co wystarczy zapytać widze ze jesteś nowy to musisz pamiętać by zanim zapytasz użyj szukajki bo może to było już poruszane Smile nielubimy jak tu się bałagan robi i tematy powielają Smile także powoli i do celu Smile pozdrawiam
30-01-2014, 19:07
Post: #6
RE: Buda
kup auto z padniętym motorem a za granicą to z motorschaden kupisz za taniochę całe auto.



Tutaj działam www.klubzafira.pl
30-01-2014, 19:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2014 19:37 przez bamber.)
Post: #7
RE: Buda
No Stasiu jak się komuś chce to owszem bo bez motora z rejestracją wyszło by go góra 1500 wkłada serducho i lata. A jak juz tak wymianka to o ile dach ok to kupuję drzwi na sztuki, maskę, kapę, przednie błotniki i bez szukania budy ma.



Tutaj działam www.klubzafira.pl
30-01-2014, 19:38
Post: #8
RE: Buda
a starego wyrejestorwac/ zezlomowac czyli koszt tkaie operacji to jakies 2-3 tys i gdzie jeszcze zakup tego auta. A czy juz tak w DE kupisz za gorsze takie auto?? Wątpie. Odnawiaj swoja. bo to nie auto z 2012 roku bys w takie akcje sie bawil. PRzy aucie za 50 tys mozna sie pobawic w zakup innej budy za 10 tys zl i przekladac ale nie auto za 8 tys i zabawy w przekladnik za drugie tyle 8 tys zl. Sprzedaj ewentualnie auto nawet za 5 tys, dołóż 5 tys i sobie kupisz auto juz bez uszkodzen blacharskich.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
30-01-2014, 21:56
Post: #9
RE: Buda
Pytanie mam, a co zrobisz ze "starą" budą ? Będziesz sprzedawał jeżeli tak, to za jaką cenę ?

Szukam samej karoserii (kompletnej) - każde drzwi mogą być z innego koloru itp
02-02-2014, 18:38
Post: #10
RE: Buda
Dzieki za wszystkie posty wiele mi pomogły w podjęciu jakiejkolwiek decyzji Smile Jak skoncze sharana dam znac Smile


up/Jak mi zostana jakies czesci od sharana dam Panu znac


Pozdrawiam




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name