Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niezależna ocena
#11
było bite z każdej strony jako człowiek który bawi się garażowo a lakiernie mam pewne zboczenie do oglądania takich fotek i od razu po fotkach widać ze auto jest przypicowane popatrzcie na prawą strone każdy element innego koloru odcieniu i w dodatku swieżo po polerce .
Odpowiedz




#12
Jak ktoś malował całą prawa stronę to chyba by nie malował każdego elementu w innym odcieniu ???
Odpowiedz
#13
jak ktoś nierobił tego w jednym czasie tylko w jakiś odstępach po drugie ja malując swojego sharana dobierając z jednej mieszalni gość tak dorobił ze w dwóch pojemniczkach były inne odcienie i niestety moje auto na tym ucierpiało ale dla mnie nieliczy się różnic koloru bo kolorem człowiek niejezdzi ważne żeby blache nic nie brało a tu i uwdzie mojego brało tak samo może być z tym coś niewiadomo ile jakie kolizje miał ? może z 3 aut jest zrobiony 1 ? i to jakiś składać z różnych elementów nie każdy odcień z fabryki wychodzi taki sam ja pracuje w fabryce skody w kvasinach i jezdzą takie superby i yeti ze np. gołym okiem elementy odróżniają się od siebie odcieniem bo np. blacha jest malowana w skodzie a zderzaki klapki wlewu odróżniają się czasem drzwi tez się róznia jak były poprawiane przy kupnie samochodu tez trzeba to mieć na uwadze poporstu suma summarum jak taka cena jest ze az wszystkich to dziwi musi ktoś tam podjechać i je doooookładnie sprawdzić by się ktoś na mine za 23 tyś plus opłaty nie wrąbał
Odpowiedz
#14
Jak Ci powychodziły inne odcienie na elementach przy jednym malowaniu to wina lakiernika. Też nie raz odbierałem bazę w 2-3 pojemnikach tylko jedno ale. Jak namiesza w pistolecie tak się leci każdy element do malowania i nawet jak w drugim kubku będzie inny odcień i znowu namiesza w pistolecie i 2-3 warstwę poleci po całości nie wyjdą ci inne odcienie przy jednym malowaniu ale to jeszcze lakiernik musi wpaść na to. A znając polskich fanatyków napraw aut pod sprzedaż powiem jedno, ta nalepka pod listwą, nie wiem co to za nalepka ale przy robieniu jednego boku albo jak by wpadł zdarł by drugą a na pewno nie dokleił by na malowanych drzwiach.
Tutaj działam www.klubzafira.pl
Odpowiedz
#15
Lampy tylne w alach się nie zmieniły, ale że lusteraka bez kierunków też zostały? To się rozczarowałem, bo chciałem takie lusterka.
Odpowiedz
#16
chyba miały takie lustraAlehandro 2009
Tutaj działam www.klubzafira.pl
Odpowiedz




#17
(30-01-2014, 21:52)dmusek napisał(a): Lampy tylne w alach się nie zmieniły, ale że lusteraka bez kierunków też zostały? To się rozczarowałem, bo chciałem takie lusterka.

Lusterka były w tych nowszych. Chociażby stasio ma z kierunkami.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#18
koledzy przejżałem wszystkie 2009 i kierunki ma jedna

2009 kierunki
Tutaj działam www.klubzafira.pl
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MK II Półoś, podpora ocena sytuacji kowalwalcz 1 1,725 08-02-2015, 17:41
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości