Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę Was o pomoc - podlaczenie Vag-a
#11
Faktycznie, Moja Alhambra to 2002r 1,9 TDI 115KM. Jutro zainstauje soft 3.11. To co widac jest wynikiem uruchomienia vag 4.9.Jutro zalacze nowe wiadomosci i wtedy zobaczymy. Bardzo dziekuje za wiadomosc Stefano Smile

Zapraszam na flakonika Smile
Odpowiedz




#12
Czesc, czy moze mi ktos z Was pomoc ze stabilnym softem Vag 3.11? link lub zalacznik do wiadomosci?
Odpowiedz
#13
Napisz mi maila na PW to Tobie wyślę.
Odpowiedz
#14
Witajcie, nowe zrzuty ekranu, jutro bede wiecej testował, bateria w lapku padła, za zimno na niego. zawsze pod góre ze sprzetem Sad

Co radzicie?


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#15
Pierwszy błąd 1414 to wentylator pieca. Sprawdź testem w grupie 18 czy działa. Jak nie to czeka cię sprawdzenie kabloteki, szczególnie przy wtyczkach czy nic nie przegniło.
Jeśli nie, to musisz opuścić piecyk na przewodach (2 nakrętki na klucz13 i 3 na 10 i tłumiczek) najlepiej zrobić to z kanału. Opuść na przewodach, zdejmij cienki wężyk zasilający w paliwo i odkręć ten mniejszy dekielek na 4 torxy.
Pod dekielkiem znajduje się wiatraczek wentylatora. Sprawdź czy luźno chodzi, czy nigdzie po obwodzie nie obciera. Jeśli chodzi ciężko lub obciera masz powód błędu 01414.
Nie chcę straszyć, ale w najgorszym wypadku ten błąd może też oznaczać skorodowane i obluzowane luty w stetowniku, ale to raczej nie jest do samodzielnej naprawy.

Nie musisz robić zrzutów wystarczy kopiuj i wklej.

Drugi błąd to wentylator chłodnicy. Także kabloteka do sprawdzenia. Sprawdź jeszcze ręką czy wentylatory się łatwo obracają, bo i to może być przyczyną. Oczywiście zrób to przy zgaszonym silniku, bo paluszków szkoda Big Grin
Odpowiedz
#16
Dziekuje za precyzyjna instrukcje, po weekendzie zobacze co da sie zrobic, niezwlocznie poinformuje. Wielkie Dzieki
Odpowiedz








Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dogrzewacz - Rozpiska pinów potrzebna pomoc danielka1910 6 4,417 03-01-2015, 22:57
Ostatni post: dmusek
  Dogrzewacz dymi, prosze o pomoc filon9 7 4,096 20-12-2012, 22:21
Ostatni post: szczorek1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości