Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-10C auto sie nie dogrzewa
#11
Poczułem to ciepło na własnym palcu bo sprawdzałem nocą Wink ale znow nie działa dziekuje za pomoc jade rano do mechanika z tym Wink
Odpowiedz




#12
Mam ten sam problem, tyle ze piecyk ok ale nie działa elektryczna pompa wody. Orientuje się ktoś czy ona działa cały czas czy może pracuje tylko przy niskich obrotach? Jeszcze jej nie wyjmowałem bo na mrozie to średnia przyjemność ale było by miło wiedzieć skąd bierze zasilanie i czy pracuje cały czas Smile
Odpowiedz
#13
poczytaj na forum bo bylo wyjasniane setki razy juz o tej pompce.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#14
Własnie wrocilem od znajomego mechanika wyszlo ze czujnik temp wiec tymczasowo mam zmostkowane i wylacznik pod maska. Ale przjechalem sie kawalek i zostawiam za soba dyma z tego webastoSad wg mnie abrdzo dymi i smierdzi.
Odpowiedz
#15
(26-01-2014, 02:46)krzysparco napisał(a): Jeszcze cos napisze wlasnie wrocilem bo smigam tym autem na taxi, a ze lubie na snigu zacigac reczny wiec wylaczylem trakcje i pare metrow bokiem polecialem Smile i wyskoczyl jakis komunikat na FISie i po zgaszniu auta znow chodzi dogrzewacz bo go slychac ale czy grzeje czy nie tego nie wiem Sad

To co wyskoczyło Ci na Fisie wraz z sygnałem ostrzegawczym to fakt zaciągniętego hamulca ręcznego w trakcie jazdy, i nie ma nic wspólnego z dogrzewaczem.
Odpowiedz
#16
Do 'latania bokiem" polecam ikarusa 280 ,dobre były ,nawet na gaz przerabiali...
Trochę sie tym wyjeździło godzin...
Galaxy AUY
Odpowiedz




#17
Powracajc do tematu przestało dymić wypalilo sie to co bylo zanajomy mowil ze mial juz gonic z gaśnicą Wink Czy moge tak bez czujnika jezdzic i czy samo się wyłączy i w jakiej temp silnika Dziekuje
Odpowiedz
#18
Wyłączy się przy ~75C, działać będzie nawet latem. Załóż sobie włącznik i po sprawie Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#19
latem nie bo bedzie temp otoczenia wieksza jak +10 stopni. Piec sie wylacza albo zmniejsza swoja moc grzewcza zaleznie od temperatury ale nie na czujniku na silniku czy tam na szafie tylko z odczytu temp na czujniku na piecu. Piec ma dwa czujniki temperatury tak wiec ma z czego sterowac.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#20
A nie jest tak, że jak czujnik na podszybiu zmostkowany, to włącza się cały czas?
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości