Ocena wątku:
Brak podświetlenia kabiny, nie działa zegarek, szyberdach i na prawdę wiele innych.
27-01-2014, 15:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2014 15:57 przez cegielka111.)
Post: #1
Brak podświetlenia kabiny, nie działa zegarek, szyberdach i na prawdę wiele innych.
Witam.

Rok 1996, 2.0 benzyna + lpg 115KM ADY carat.

W jednym czasie przestały mi działać: podświetlenie kabiny, szyberdach, zegarek, halogeny i światła wsteczne. (moduł komfortu?)
Gdy np.: spali się żarówka w jednym halogenie, to jest możliwość, że drugi automatycznie nie będzie świecić? (kiedyś po czasie spróbowałem zaświecić halogeny i błysnęły na sekundkę). Czy taka sama sytuacja może tyczyć się świateł wstecznych?

Sharan nie nagrzewa się więcej niż pierwsza kreska wskaźnika temperatury - nawet w lato. Mam wycieki płynu chłodniczego, ale nawet jak doleję około litry to i tak to nic nie da, zapowietrzony? (termostat?)

Nie działa wskaźnik poziomu paliwa - jak zalałem mu kiedyś około 20 litrów benzyny to po ostrym zakręcie (nie pamiętam w którą stronę) wskazówka zaczęła drgać podczas jazdy, a później gdy było już mniej benzyny to wskazówka "leży" (zawiesił się pływak?)
Gdy jest rezerwa to światełko normalnie się zapala - chociaż tyle dobrego.

Gdy jadę potrafi mi zgasnąć raz na 500kilometrów lub gdy jest wilgoć - nawet 10 razy na kilometr. W takiej sytuacji wyjmuje kluczyk na około minutę lub czasem pięć minut i odpala i jedzie dalej, a dwa razy od pół roku było tak, że nie odpalił w ogóle, a za 2-3 dni podszedłem do auta i od strzała. (przekaźnik pompy paliwa?)
W sytuacji gdy po zdechnięciu auta stanę i jednak postanowię zostawić kluczyk w stacyjce na zapalonym zapłonie to czekam i po jakimś czasie (nie określonym - raz krócej, raz dłużej) wskazówka obrotomierza dosłownie na sekundkę wskoczy na 1000 obrotów i opadnie - wtedy odpala.

Cały czas świeci mi się kontrolka nie zamkniętego bagażnika - "skręciłem" wiązkę bagażnika ponieważ kiedyś cała praktycznie pękła i bagażnik mi się zatrzasnął i po takiej operacji "skręcania" kabelków metodą druciarską zaczęła mi się świecić cały czas kontrolka nie zamkniętego bagażnika, a bagażnik otwiera i zamyka się tak jak trzeba.

W aucie jak uruchomię climatronic - miga (brak czynnika) i jak się troche zagrzeje to czuć okropnie płyn chłodniczy i w aucie jest straszna wilgoć.

Mam oryginalny alarm i nie posiadam oryginalnych kluczyków, czy jest możliwość zamontowania jakiegoś nowego pilota? Fajnie byłoby mieć władze w pilocie.

Szyba od strony pasażera nie działa, ani nie słychać żadnych dźwięków przy wciskaniu przycisku - co mogło się popsuć? Silniczek?

Przepraszam, ale rzadko mam dostęp do internetu i nie mam możliwości przegrzebać forum w celu znalezienia potrzebnych informacji - pamiętam o zasadach forum - nie dublować tematów i szczerze za to baaardzo przepraszam.

Jeżeli jest jakiś magik który ma w jednym paluszku Sharana i ma chęć rozmowy oraz pomocy? Jeżeli tak, to bardzo prosiłbym o kontakt telefoniczny - sms i ja mogę oddzwonić ponieważ mam nielimitowane rozmowy, a do tematu zajrzę gdy będę miał kolejny raz dostęp do internetu.

6O4-554-O12
Reklama





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  centralny zamek nie działa z pilota evand 60 23,430 21-04-2024 14:36
Ostatni post: Stefano
  Problem sharan-brak kierunków ,awaryjnych i centralnego rutra_83 25 26,287 30-11-2023 07:06
Ostatni post: wesol
  Nie działa podnoszenie szyby adrianb 7 514 15-10-2023 08:21
Ostatni post: adrianb
  Zwarcie na akumulatorze VW Sharan: brak kierunkowskazów, wycieraczek, zamka centralne p4w3l 3 294 17-09-2023 20:12
Ostatni post: Niemago
  Brak masy do BSI megaix 2 253 09-07-2023 21:56
Ostatni post: Stefano
  brak awaryjnych,kerunków,oświetlenia kabiny i innych seat41 0 254 29-05-2023 23:16
Ostatni post: seat41
  Brak podświetlenia zegarów sebter 17 11,508 17-02-2023 19:32
Ostatni post: robsson
  Brak tylnych świateł przeciwmgielnych ukciak 10 767 09-01-2023 19:20
Ostatni post: wesol
  brak prądu na radiu toldi0528@wp.pl 0 370 11-07-2022 14:10
Ostatni post: toldi0528@wp.pl
  Sharan-brak świateł nadmuchu wycieraczek itp dar3k369 4 1,091 18-12-2021 13:38
Ostatni post: dar3k369

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name