Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownik maski mk1 jak zalozyc
#1
przerabial ktos temat z montazem silownika maski od mk1 ?? ja sie czaje ale nie mam koncepcji jak to ogarnac bez zbednego dewastowania czegos ... jak ktos cos modzil to prosze o info , pozdroooo
Odpowiedz




#2
Też miałem chęć to zrobić, chętnie poczytam o tym Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#3
Ja mam u siebie zalozony silownik w miejsce ori mocowania zalozylem przegub kulowy z tylnej klapy a drugi przegub dospawalem do srubki dolnej od maski, silownik zamotowalem od mazdy 6 z tylnej klapy. Dodatkowo trzeba wyciac troche oslone podszybia zeby silownik mogl sie swobodnie schowac. Pozdr
Odpowiedz
#4
mowisz o tej rynnie ?? w niej trzeba cos wyciac ?? ja bardziej celowalem w cos jak w mk2 ale czy wypali ??? mocowanie by sie znalazlo w maske ale nei mam koncepcji jak zamontowac nizej ... ale juz Twój wzór to cso , a foto jakies dasz rade cyknac??
Odpowiedz
#5
atk tej rynnie nad silnikiem, fotke chwilowo nie bardzo bo auto jest u mechanika (50km ode mnie) na wymiane glowicy sprzegla turbo, ale jak tylko bede mial auto to wrzuce fotki
Odpowiedz
#6
fajbie bedzie bo wtedy bede mial punkt odniesienia i natchnienia Tongue bede wiedzial czego mam sie chwycic Big Grin fajnie ze juz mam jeden wzor Big Grin moze cos pokminie ... a mocowanie zamiast jednej srobby do mocowania maski z zawiasem ?? dobrze zrozumialem ?? oj chyba nie , mozesz dokladniej napisac jak to sie mam u ciebie
Odpowiedz




#7
Do sruby co przykrecasz maske przyspawalem przegub tak ze nie ma problemu zeby odkrecic maske w razie potrzeby.Pozdr
Odpowiedz
#8
Witam czy ktoś mógłby dodać zdjęcie po montażu siłowników/siłownika maski w mk1 przed liftem?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Awaryjne otwieranie maski. Jak?? Camillo 16 8,792 24-02-2017, 10:56
Ostatni post: zdroyek
  Wytłumienie maski silnika. cezary 3 2,117 06-04-2015, 19:50
Ostatni post: robertkol
  Wyczepiona linka maski Galaxy V6 98r. Klocek 3 2,052 18-12-2013, 10:48
Ostatni post: Klocek
  Wygłuszenie maski adam 5 5,123 16-10-2012, 00:06
Ostatni post: adam
  wygłuszenie maski mick 2 2,354 09-09-2012, 21:47
Ostatni post: wojci
  Szum z pod maski niewnikaj224 4 4,381 27-05-2011, 15:14
Ostatni post: niewnikaj224

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości