Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zderzak od mk2 do mk1
#1
Witam kolegów czy orientuje sie moze ktoś czy do Sharana Mk1 bedzie pasował zderzak tylni od mk2 ? Patrząc po fotkach na allegro sa prawie takie sam roznia sie przetłoczeniami.
Jak ktoś juz probował to niech podzieli sie ze mna bo przymierzam sie do wymiany i nie wiem czy od mk2 bedzie pasował aa jest o wiele ładniejszy Big Grin
Odpowiedz




#2
zdemontuj swoj zderzak i jedz na jakis szrot i przyłóż tymi krawedziami gornymi do siebie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#3
czyli toretycznie nikt nie probował takich modów ?Wydaje mi sie ze sa takie same różnią sie tylko stylistyka w koncu mk1 i mk 2 to ta sama buda a inny front i lekka zmiana tyłka. Właśnie widziałem na allegro dzis jednego ktory ma podobny zderzak do Mk2.
Dokładnie chodz mi o tego http://otomoto.pl/volkswagen-sharan-7-os...33755.html
Odpowiedz
#4
w zasadzie to nie jest to wersja mk2. Sharan MK2 pojawil sie jakos w 2010 czy 2011 roku. TO jest polift i przedlift. I bylo kilka liftów w historii mk1.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#5
własnie moj dostał szanse na taki lift i bardzo by mi zalezalo na potwierdzeniu mojej tezy z tylnim zderzakiem,sama dokladka projectzywo kosztuje 300zl to za 100zl mam caly zderzak w koloze. Czy ktoś juz próbował takiej kombinacji ?
Odpowiedz
#6
Zobacz dolne rogi klapy - przed liftem są mocno zaokrąglone, po - prawie kwadratowe.

Jednak polecam dokładki Wink
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz








Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jest krzywo: klapa czy zderzak? Czerwony 11 7,456 24-12-2014, 17:23
Ostatni post: rodzynek
  Zderzak tył piwek86 10 5,117 19-03-2013, 01:45
Ostatni post: piwek86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości