Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parujace reflektory
#11
Witam u mnie prawy przedni tez parujeUndecided trza sie bedzie za To zabracSmile
Odpowiedz




#12
(07-01-2014, 21:04)m-blue napisał(a): Temat był nie o rozklejaniu całkowitym a o uszczelnieniu czyli chyba zakładamy, że chcemy to tylko doszczelnić, a wątpię, żeby ponowne grzanie coś dało bez pełnej operacji typu grzanie otwarcie i grzanie zamknięcie.
Obsmarowanie tego silikonem to chyba najprostsze rozwiązanie, bo w razie czego jak pisałem wcześniej przy potrzebie otwarcia całkości to się jakoś wyskubie, bo nie będzie klejone kontaktowo tylko "zapaćkane".

Sluchaj przeczytaj ten temat co dalem linka i pitol oklej. Z aduzo lamp tak robilem i wiem co mowie. Wystarczy spokojnie podgrzac cala lampe. Troszke rozszerzyc to polaczenie tak jakbys to rozłozyc chcial i sciskasz ponownie. Co za jakies mentalnosci zeby wszytsko robic dokladnie inaczej jak fabryka robi. Moze jeszcze daj do plastikarza to ci to dookola objedzie hotem i bedziesz mial jednolite na wieki.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#13
Tak czytałem co podałeś, pytanie czy Ty czytałeś co napisałem wcześniej.

[undefined=undefined]Jeśłi nie chcesz rozklejać lampy silikon CI w zupełności wystarczy[/undefined], Soudal jest klejem który twardnieje po wyschnięciu, moim zdaniem do takich zastosowań nie za dobry... będziesz chciał coś z lampie jeszcze robić, malować środek - cokolwiek, to już nie rozkleisz.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Parujące szyby RAFFEN 19 16,003 08-01-2018, 16:55
Ostatni post: wesol
  Parujące szyby i płyn w nawiewach, ustawienie klimatronika? Grzesiek75 4 2,793 19-12-2015, 22:09
Ostatni post: mamwi
  Parujące światła wstecznego i p.mgłowe sirius98 3 2,397 05-11-2012, 20:35
Ostatni post: sirius98

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości