Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pływające światła
#1
Witam,


Mam problem z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym, radiem, kontrolkami wszystkie przygasają i rozjaśniają i tak w kółko, myślałem że to alternator, poszedł do regeneracji, ale nic to nie dało. Kolejną rzeczą, którą podejrzewałem to świece podczas rozgrzewania, ale problem znikał na chwilę i nie zawsze. Może to jest jakaś masa poluzowana i nie ma dobrego styku?
Tylko nie wiem gdzie się znajdują główne masy, niestety ETKA mi nie działa na Viście i nie mam jak tego zlokalizować. Jak ktoś ma to poproszę o screena lub jakieś naprowadzenie, może ktoś miał taki problem i pomoże.
A może to w ogóle coś innego ?

Jeśli gdzieś na forum znajduje się podobny wątek to poproszę o linka, a admina o usuniecie tego posta.
Pozdrawiam.



Volkswagen Sharan 1.9 TDI, AUY, 2002r. 115KM automat
Odpowiedz




#2
regulator napiecia ze szczotkami sprawdzony?? jesli bys kupowal to polecam cos z orginalu , ja tak mialem ale w mercedesie przez regulator bo skusilem sie na zamiennik
Odpowiedz
#3
regulator był wymieniony na oryginał, zobaczę pod aku co się dzieje i dam znać co odkryłem.
Pozdrawiam.



Volkswagen Sharan 1.9 TDI, AUY, 2002r. 115KM automat
Odpowiedz
#4
Tak z boscha polecam jakis regulator. Zawsze mozna sobie jakies szczotki dos prawnego regulaotra poprostu wlutowac i po sprawie. Regulatory sa tez przeciez z valeo czy innych znanych pozadnych zamiennikow i tez daja rade. JA juz kilak nawet wkladalem do altkow w vagach z Toprana gdzie to przecież kiblowata firma a pieknie dzialaly i napiecie po odpaleniu auta bylo na poziomie 13.5-14.5 V zalezy czy z obciazeniem czy bez.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#5
Witam,


Okazało się że problemem nie były żadne masy itp. tylko po prostu akumulator dogorywał, po wymianie na nówkę jest tak jak trzeba.
Pozdrawiam.



Volkswagen Sharan 1.9 TDI, AUY, 2002r. 115KM automat
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  światła w vw sharan Lorzef 0 900 19-10-2015, 18:02
Ostatni post: Lorzef
  światła tył- nie świecą szczodry 2 2,107 08-07-2013, 20:19
Ostatni post: jurekgo
  Nie gasnące swiatła w kabinie yokass 2 2,994 19-09-2012, 08:02
Ostatni post: pablicito

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości