Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stały plus w lampce / czas wyłączenia ręcznie wł. lampki?
#11
Od radia troszkę daleko ciągnąć kablutki, ale jak będę miał 100% pewności to pewnie tak zrobię. Cool
Odpowiedz




#12
(09-01-2014, 23:48)dmusek napisał(a): Od radia troszkę daleko ciągnąć kablutki, ale jak będę miał 100% pewności to pewnie tak zrobię. Cool

Kabel z zestawu pasował akurat. Ja musiałem przylutować się do styków we wtyczce, bo napięcie dla mojej kamerki to chyba 8V. Kamera nad lusterkiem, kebel puszczony podsufitką do prawego słupka A, tym na dół wzdłuż szyby czołowej, pod osłoną obok szyby trójkątnej, później w dół, pod schowkiem i wchodzi za konsolę.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#13
Dzięki. Teraz wszystko jasne. Będę miał trochę więcej zabawy w podsufitce, ponieważ chcę rozbudować ogrzewanie do postojowego.
Wczoraj dostałem za flaszkę % zegarek w podsufitkę z 4-ema przyciskami, więc już jakiś początek jest Wink


Odpowiedz
#14
Temat się tu rozwinął, w sumie nie chciałem robić doktoratu z lampki w aucie, ale... wyszedłem z psem, niech sobie posika, otworzułem auto od strony pasażera i....mam nadzieję, że niczego nie pomyliłem... : jeśli włączę na stałe tylko lampkę pasażera ( przy otwartych drzwiach, może to ma znaczenie), zamknę drzwi , gaśnie po zamknięciu centralnegoSmile Jeśli zrobię to samo z zapaloną lampką kierowcy - nie zgaśnie po załączeniu centralnegoSmile
Jak widać, nawet taka lampka może zabić gwoździaSmile
Taki mi się wydaję, że może tu też mieć jakieś znaczenie to że mam fabryczny alarm, który załącza się przy zamknięciu centralnego alarmem dołożonym, można spróbować samym oryginalnym pilotem, może się inaczej zachowa... w każdym razie to tak z ciekawości zerknąłem, wrócę do drążenia tematu jak się chociaż trochę cieplej zrobi i mój rejestratorek z chin przyleci.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cały czas idzie prąd na wzbudzenie. Sharan 1.9 tdi 115 KM AUY 02 1 600 25-01-2022, 15:19
Ostatni post: Sharan 1.9 tdi 115 KM AUY 02
  Swiatła cofania świeca sie caly czas lunatic1991 4 1,547 20-03-2020, 23:09
Ostatni post: lunatic1991
  Wentylator/y chłodnicy nie wyłączają się/pracują cały czas. Damianos 16 5,803 27-12-2018, 17:25
Ostatni post: tolus24
  Lampki w dzwiach tylnych i przednich - temat zbiorczy sirius98 40 16,098 09-09-2017, 22:44
Ostatni post: marcin1621

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości