Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mk1 mrugajacy panel , prosze oporade
#1
od poczatku mruga mi panel , po podlaczeniu u znachorow wychodzilo ze niby ok wsyztsko , klima chlodzi jak zla ale mruga , nawiewy wszytskie dzialaja klapki , silniki tez ... wyszlo tylko "czujnik temp. wewnetrznej "
teraz pytanie do was , czy to ten wiatraczek w panelu ? czy cos innego , ewentualnie jak sie z tym uporac
Odpowiedz




#2
mruganie juz było poruszane
sam miałem to
w tej chwili u mnie nie mruga
u siebie wywnioskowałem ze mało czynnika
specjalnie czekam na ciepłe dni aby mrugało i nabije wtedy bede miał 100% pewnosci
czyjnik temp u siebie znalazłem za grilem po lewej stronie (patrząc od przodu auta
Odpowiedz
#3
ja tez tak mam i sie przyzwyczailem , nie ma sie czym przejmowac , podobno malo gazu . mialem tak w 2 sharanach ale chetnie sie tez dowiem co to za przyczyna bo w 3 sharanie klima nie chodzi a klimatronik nie miga
Odpowiedz
#4
ja mam tez 100% czynnika , chlodzi wszytsko , dziala i mruga , ktos mi tam nagadal wlasnie ze czujnik temp wew, to jest w tym panelu ]
Odpowiedz
#5
u mnie tez chłodzi
ale za mało czynnika teraz zimno wiec jak nie włączam chłodzenia nie mruga
kiedy nabijałes??
jaki masz klimatronic (dwustrefowy?)
mozesz miec nieszczelny
nie znam sie az tak bardzo ale juz troche poczytałem
Idea
Odpowiedz
#6
no mi to osobiscie przeszkadza , lubie jak wsyzstko dziala i chetnie sie dowiem jak sie z tym uporac
Odpowiedz




#7
Lektura
ja tez czytałem Smile
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=2948
Odpowiedz
#8
A czyściłeś kiedyś wentylatorek w klimatroniku Huh Jak wyjmiesz go to trzeba go otworzyć, z lewej strony z przodu masz silnik bez szczotkowy. U mnie to była przyczyna, najróżniejsze błędy miałem wraz z uszkodzonym modułem. Wciąga powietrze z kabiny przez termistor i na tej podstawie ustala temperaturę w samochodzie
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
#9
heh ja u siebie to panel klimatronika rozbieralem jako pierwsza rzecz w aucie. Z racji iz poprzednik chyba w tym holderze dosc czesto mial coca cole to lało sie po panelu tez i wszystko bylo sklejone. Przyciski po wcisnieciu nie odbijaly. Wiatraczek to dawno dawno temu sie zatryzmal od brudu i tej lepkości. Oczyszczenie i umycie tego wszystkiego przywrócilo do życia poprawnego klimatronik. Polecam taki zabieg nawet tylko w celu konserwacji.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#10
wyciagalem , dziala i na rzut oka wygladal normalnie , bez brudu itp , ale po nowym roku zrobie to jeszcze raz , jakies metodu czyszczenia ??
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  panel klimy miga misiek19812 6 4,005 08-05-2015, 01:00
Ostatni post: tomalkowy
  klima nie działa - jestem bezradny - proszę o pomoc Kraków pawlicam 13 7,300 06-05-2015, 17:31
Ostatni post: inside4
  Panel klimatronika - regulacja nadmuchu tylnej nagrzewnicy drut4 11 6,809 11-01-2015, 22:12
Ostatni post: andrew7800
  Panel nawiewu lalka1659 4 2,324 30-01-2014, 18:43
Ostatni post: robertsalar
  Sharan 1.8T AJH 99r, panel sterowania maj0nez 3 3,146 02-10-2013, 14:07
Ostatni post: Scrappy
  nie dziala panel recznej klimatyzacji target 8 6,158 23-04-2013, 12:39
Ostatni post: target
  panel nie wyświetla prezes 5 3,491 05-02-2013, 17:31
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości