Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana panelu climatr z podwójnego na pojedynczy
#1
Witam , interesuje mnie jak by wygladala zmiana panelu climatronic z podwojnego ( przod i tył ) na pojedynczy . Po pierwsze tylne ogrzewanie mam odlaczaone , po drugie od zawsze dzialalo jak chcialo , dmuchalo 1 na 199 razu , po trzecie "niby" padnięty mam czujnik temp. wewnetrznej ( niby jest w tym panelu i niby to ten wentylatorek ) , wentylatorek dziala , no ale panel mruga . Caly uklad klimy sprawny , bylem u roznych "lekarzy" i wyskakiwalo tylko to ... Mogę miec taki panel "pojedynczy " i pytanie od was , madrzejszych ode mnie jak to wyglada, czy klima bedzie dzialala i reszta mechanizmow . Opłacalny interes ?? I czy nie narobię jakiegoś bigosu poprzez podlaczenie takiego panelu , z tego co mi wiadomo takie sprawy powinny byc dobierane , zmieniane , zamieniane po numerach i o takich samych numerach . Ale może jedna nie ...
Czekam na jakieś ciekawe odpowiedzi . Dzięki i pozdro , rafikk87
Odpowiedz




#2
Musisz zdiagnozować VAGiem jakie masz błędy w klimie 08, po tym dojdziesz co masz uszkodzone w nawiewach przód lub tył. Może jedynie trzeba przekodować sam sterownik klimy, bo jest dwa kodowania z parownikiem z przodu i z tyłu auta, lub tylko z jednym z przodu.
Pozdr.
Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
Odpowiedz
#3
ok , jeszcze tego spróbuję , dzieki
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MK1 blad wewnetrzny panelu rafikk87 2 1,188 19-08-2015, 17:01
Ostatni post: wesol
  Zmiana sterowania nawiewem z manuala n klimatronic Collega 7 6,205 01-03-2012, 01:34
Ostatni post: Collega
Question zmiana JM temperatury, Fahrenheita  na Celcjusza sharanista 2 8,136 10-02-2012, 18:49
Ostatni post: sharanista

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości