Ocena wątku:
Pomysł na schowanie wzmacniacza
26-11-2013, 21:30
Post: #1
Pomysł na schowanie wzmacniacza
Witam wszystkich!

Pytanie jak w temacie. Macie jakieś pomysły na schowanie wzmacniacza 2-kanałowego gdzieś sprzodu do przednich głośników? wzmacniacz ma wymiary mniej więcej 30-20-5 /cm
pomysły mam albo nad nogami pasażera problem zamocowania go albo pod fotelem. Chyba żeby ciągnąć kable na tył samochodu do wzmac. i spowrotem do głośników co wydaje mi się głupie.
Reklama

26-11-2013, 21:45
Post: #2
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
hejka ja mam pod fotelem pasazera magnata i wszysko jest ok pasuje nie skacze na dziurach
26-11-2013, 22:19
Post: #3
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
Można by na jakiegoś żepa zamocowaćBig Grin zastanawiałem się nad tym teraz kwestia przeprowadzenia kabli w estetyczny sposób. jak ty to zrobiłeś, któredy? boje radio posiada tylko jedno wyjście na czincze co zarezerwowane jest na subwoofer. do przednich głośniczków pociągne z kostki. całkowicie rezygnuje z głośników w tylnich drzwiach.
26-11-2013, 23:08
Post: #4
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
(26-11-2013 21:45)maciek-basia napisał(a):  hejka ja mam pod fotelem pasazera magnata i wszysko jest ok pasuje nie skacze na dziurach

Miałem kiedyś w starym szariku ale niestety przy upałach w lato i obfitym graniu ugotował się, w tych schowkach wzmak nie ma żadnej wentylacji wręcz zamknięty jak w termosie.



Tutaj działam www.klubzafira.pl
26-11-2013, 23:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2013 23:17 przez piwek86.)
Post: #5
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
ja mam za tyłu zabudowe z głosnikiem 38 cm i dwa wzmaki z tyłu Smile mam pociagniete kable do tyłu i to jest wydaje mi sie najrozsądniejsze rozwiązanie bo np pod siedzeniem tez miał mój ojciec w zime jak siedli na tył z sniegiem na butach woda po nim kapała ... nieprzeżył ojciec pociagnal na tyły i spokój Smile widziałem tez ze sciągają boczne tapicerki z tyłu w bagażniku i tam chowają Smile tam jest mnóstwo miejsca Smile
nierezygnuj z tylnich głosników Smile zostaw je pod radiem skoro dajesz wzmak na przód to pewnie dajesz cos konkretniejszego na przód no to i tak scena bedzie z przodu mocniejsza i tył tylko lekki dodatek bedzie Smile wogóle co dajesz za sprzet Smile napisz cos o nim Smile
26-11-2013, 23:19
Post: #6
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
trzeba by było pomyśleć nad jakimś chłodzeniem czyli jakaś dziura w nawiewu z boku żeby szła klima pod fotelBig Grin zobaczymy możę przed świętami pochwale się jakimś zdięciem jak to wygląda
27-11-2013, 22:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2013 22:53 przez osCartoon.)
Post: #7
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
to miejsce z tyłu pod tapicerką to tylko pozornie. ciężko zmieścić co kolwiekSad większość to nadkole. sprzet jaki posiadam nie jest taki turbo jak by się mogło wydawać posiadam:
radio - Kenwood-KDC-U31R
wzmacniacz - pmx-t320 to wzmacniacz na przednie głośniki
głośniki - alpine sxe + jakieś tweetery niepamiętam jakie ale dałem 60plnBig Grin
wzmacniacz tylny to zmostkowany JBL loud clear w sumie to chyba ma 300w
subwoofer - JBL 2500 skrzynia

macie jakieś pomysły mogę też pozmieniać kilka rzeczy.
wszystkie sprzęty to zbieranina kilku latBig Grin

piwek86 mogę gdzieś na forum zobaczyć zabudowe jaką posiadasz?
28-11-2013, 18:24
Post: #8
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
nie nigdzie fotek niema jedyne fotki jakie mojego auta ma w swiecie to ma Arrow Smile

mój sprzet to

radio - JVC KW-AVX820
mój przód to DLS R6A plus tweetery power bassa pod zwrotnicami power bassa podpięte pod wzmak magnat rapbull classic 360 dosyc duzy jak na zasilanie przodu ale umiesciłem go z tyłu za skrzynią kupiony za dobry PLN i wogóle w stanie idealnym bez zadrapań Smile z tyłu mam serie (jeszcze) drzwi są wygłuszone blacha dołożona bo otwory technologiczne mega duze Smile to sprzęt taki do jazdy z dzieckiem Smile do jazdy samemu co by cos zadrżało Smile woze z tyłu Hifonicsa Olympusa 38 cm (na sprzedaż)pod 2 kw tez Hifonicsa brutus ( na sprzedaż) całosc sprzętu podłonczona na 53 mm Hollywooda dla pomocy jest jeszcze 10 faradów holywooda Smile sprzęt siedzi w mdfie obitym wykładziną specjalną dla skrzyń wymierzony idealnie pod bagaznik sharana sprzęt wyląduje zaniedługo na allegro skrzynia pójdzie gratis Smile zmieniły mi sie plany zachciało sie jeszcze mocniej Smile daj @ to ci posle fotke
28-11-2013, 19:51
Post: #9
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
nic tam mi sie nie gotuje jak narazie mam w schowku kennwooda korektor graficzny a z tamtad puszczone pod fotel pasazera reszta kabloteki wszystkko oczywiscie pochowane wszystkie przewody nowe , głosniki tez wszystkie fabryczne zmieniłem i tuba zadna mi nie potrzebna
29-11-2013, 19:48
Post: #10
RE: Pomysł na schowanie wzmacniacza
zmiana głośników fajna sprawa.

sprawa wygląda tak:

rozdzielam na kostce głośniki tylne od głośników przednich tak żeby można było balansować przód/tył. Pod fotel ląduje wzmacniacz na przednie głośniczki a w schowku z tyłu w bagażniku wylądował wzmacniacz do skrzyni.

Może się urodzi nowy pomysł to zmienieBig Grin

pytanie dla znawców: mam zamontowane kondensatorki przy tweeterach żeby grały wysokim pasmem. Zostawić to czy warto zamontować zwrotnice??




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podlaczenie Subwoofera do Wzmacniacza macius4343 7 3,918 13-12-2014 17:35
Ostatni post: wesol
  ominiecie fabrycznego wzmacniacza i demontaz tapicerki drzwi dyzio767 3 3,528 10-08-2012 15:22
Ostatni post: dyzio767
  Oryginalne radio i podłączenie wzmacniacza 4444 0 2,430 10-05-2012 02:42
Ostatni post: 4444

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name