Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uszkodzona nasadka do srub zabezpieczajacych alu
#1
Witam wszystkich poszukuje kluczyka do Śrub w moich alusach na kluczyku mam nr 53 jest to zabezpieczenie taka inaczej zlodziejka postaram sie wstawic fote czy ktos z was wie ewentualnie gdzie takie cudo moge dorobic bo jak zlapie kapcia to zapowiada sie zaje ...fajnie pozdrawiamUndecided
Odpowiedz




#2
Witam kolego miałem tą sama przygodę , zapodział mi się kluczyk od śrubek złodziejek przed wyjazdem w trasę - zrobiłem to co i CI radzę jak najszybciej jedz do mechaniora lub wólkanizatora ,tam na szpilkę złodziejkę nabili mi na siłę nieco mniejszy klucz nasadowy i pneumatycznym kluczem na sprężone powietrze odkręcili mi wszystkie ,,złodziejki ,, tj po jednej w kole miałem . I wiecej nikomu nie polecam takiego tunningu Smile
Odpowiedz
#3
Ok tak wlasnie zrobie pojechalem dzisiaj do klienta co opony mi zakladal i stwierdzil ze musial tak dokrecic wszystkie i ze to nie jego wina ze ta zlodziejka sie juz wyrobila zamowilem sruby i w sobote dzialam bo strach z tym tak jezdzic pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie Big Grin
Odpowiedz
#4
popsikac dobrze tlustym odrdzewiaczem i ostukac te sruby mlotkiem przez pobijak jakiś i sam odkrecisz. Nasadke do odkrecania śrub zabezpieczajacych powinna miec nr swoj ewentualnie jakiś woreczek powinien byc z karteczka informacyjna o porducencie srub i nr zabezpieczenia. Oczeiscie zazwyczja tego nie ma po poprzednim wlascicielu ale kto wie. Ja bym to wywalił i jak juz to zakupił jakies nowe srubki.

P.S. Zmieniam tytuł tematu bo tez jakoś to dziwnie brzmi.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#5
Ok Wesol dzieki co do tej nasadki to jest tylko nr53 i tyle jutro nie wiem jak ale musze to odkrecic pozdro
Odpowiedz
#6
producenta trzeba by znać to wydaje mi sie ze bez problemu byc dostal takową. Mozesz tez podjechac do jakiegos warsztatu wulkanizacyjnego to powinni miec takie cuda roznego rodzaju i moze sie uda cos dopasować. Jak nie to tak jak pisalem, psiknąć, ostukac i odkrecisz szczypcami.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#7
Własnie u wulkanizatora zalatwili mi tak te sruby znalazlem na allegro caly komplet razem z moim kluczem ale cena jest kosmiczna bo w opcji kup teraz caly 16kluczykow to 888zl SZOK jutro bede psikal stukal pukal az sie tego pozbede na wieki ..
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości