Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malowanie plastiku
#1
Witam
Zastanawiam się nad pomalowaniem plastikowych rączek drzwi ponieważ oryginalna farba nieco zeszła, środek mam w kolorze granat, niestety nie mogę znaleźć farby do plastiku o takim odcieniu, są jedynie czarne i szare.
Ma ktoś namiar na taką farbę ?
Słyszałem, że malują też podkładem do plastiku i zwykłym sprayem ale jakoś mnie to nie przekonuje. Co o tym sądzicie ?
Odpowiedz




#2
ja pomalowalem czarnym matem do zderzaków. Pieknie trzyma sie calkiem fajnie to wyglada. Bede jeszcz emalowal ta ramke radia, panelu klimy itp bo mam drugą od galaxa a tam byla srebrna.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#3
Jak chcesz pomalować plastik to malujesz normalną bazą + clear. Jedyna różnica że przed podkładem pryska się specjalnym preparatem no i oczywiście podkład do tworzyw a potem zwykła baza jaki kolor chcesz i bezbarwny. Malowałem w zosi mojej byłem wszystkie klamki i listwy. No i przed malowaniem obowiązkowo matowanie przynajmniej szmatą do matowania bo potem są zdziwieni że farba schodzi.
Dla poglądu wklejam ci foty,jest 1,5 roku po malowaniu i jest OK.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#4
ja w Ibizie plastiki wnetrza pomalowalem tak jak Wesol, zwyklym czarnym (u mnie połysk), na to rzuciłem klar i od 3 lat nic nie schodzi. Ważne, żeby dobrze odtłuścić i przygotować powierzchnię.
Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Malowanie zacisków ... Sharan piotto0 40 26,062 20-07-2015, 14:43
Ostatni post: inside4
  Plasti dip - Plasti lak - Malowanie felg i znaczków gumą. piotto0 20 66,263 30-11-2014, 15:59
Ostatni post: piotto0

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości