Ocena wątku:
Malowanie plastiku
27-10-2013, 19:25
Post: #1
Malowanie plastiku
Witam
Zastanawiam się nad pomalowaniem plastikowych rączek drzwi ponieważ oryginalna farba nieco zeszła, środek mam w kolorze granat, niestety nie mogę znaleźć farby do plastiku o takim odcieniu, są jedynie czarne i szare.
Ma ktoś namiar na taką farbę ?
Słyszałem, że malują też podkładem do plastiku i zwykłym sprayem ale jakoś mnie to nie przekonuje. Co o tym sądzicie ?
Reklama

27-10-2013, 19:40
Post: #2
RE: Malowanie plastiku
ja pomalowalem czarnym matem do zderzaków. Pieknie trzyma sie calkiem fajnie to wyglada. Bede jeszcz emalowal ta ramke radia, panelu klimy itp bo mam drugą od galaxa a tam byla srebrna.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
27-10-2013, 20:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2013 20:23 przez bamber.)
Post: #3
RE: Malowanie plastiku
Jak chcesz pomalować plastik to malujesz normalną bazą + clear. Jedyna różnica że przed podkładem pryska się specjalnym preparatem no i oczywiście podkład do tworzyw a potem zwykła baza jaki kolor chcesz i bezbarwny. Malowałem w zosi mojej byłem wszystkie klamki i listwy. No i przed malowaniem obowiązkowo matowanie przynajmniej szmatą do matowania bo potem są zdziwieni że farba schodzi.
Dla poglądu wklejam ci foty,jest 1,5 roku po malowaniu i jest OK.


Załączone pliki Miniatury
           
27-10-2013, 21:31
Post: #4
RE: Malowanie plastiku
ja w Ibizie plastiki wnetrza pomalowalem tak jak Wesol, zwyklym czarnym (u mnie połysk), na to rzuciłem klar i od 3 lat nic nie schodzi. Ważne, żeby dobrze odtłuścić i przygotować powierzchnię.



Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Malowanie zacisków ... Sharan piotto0 40 26,003 20-07-2015 14:43
Ostatni post: inside4
  Plasti dip - Plasti lak - Malowanie felg i znaczków gumą. piotto0 20 66,171 30-11-2014 15:59
Ostatni post: piotto0

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name