Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne zachowanie przycisku podgrzewacza
#1
Witam , czy to normalne że przycisk podgrzewacza działa jak mu się chce?? kilka razy miałem tak że wcisnąłem przycisk a on nie zaświecił się. Czasami sam się zaświeci. Czy to jest z czymś innym powiązane??

Na zdjęciu akurat widać że świeci.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




#2
Tak mysle ze chyba zalezne jest od temp i czujnika a tak z innej beczki to niezle napasiony model[/align]
Odpowiedz
#3
ten przycisk jest od tylnej nagrzewnicy, siłę nadmuchu i temperaturę ustawia się na drzwiami pasażera po lewej stronie (za kierowcą) a tym przyciskiem uruchamia się lub wyłącza
byłem do tej pory pewien że w autach z climatronicem ten przycisk nie występuje
Odpowiedz
#4
(20-10-2013, 21:33)TomKrak napisał(a): ten przycisk jest od tylnej nagrzewnicy, siłę nadmuchu i temperaturę ustawia się na drzwiami pasażera po lewej stronie (za kierowcą) a tym przyciskiem uruchamia się lub wyłącza
byłem do tej pory pewien że w autach z climatronicem ten przycisk nie występuje



jak reguluje?? ja tam nic nie mam na drzwiach poza el.szybą
Odpowiedz
#5
literówka się wkradła - miało być nad drzwiami
Odpowiedz
#6
Auta z climatroniciem nie mają tego przycisku. Musi być tam coś innego podłączone, albo ktoś sobie podłączył tak że sygnalizuje kiedy tylna nagrzewnica pracuje.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




#7
To juz teraz zgłupiałem, to myślicie że ktoś coś dorobił ?
Odpowiedz
#8
Na pewno przy climatronicu nie ma tego guzika. Teraz nie wiadomo pod co on jest podpięty, to już musisz samemu sprawdzić Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#9
Jest on podłączony pod oryginalną kostkę , nagrzewnica działa z tyłu, tzn wiatraki chodzą i ciepłe powietrze leci z kratek z tyłu. To już całkiem głupi jestem z tego :/
Odpowiedz
#10
Jak nie wiadomo do czego służy, to trzeba wymontować i obserwować co przestało działać - tak samo, jak ten facet co słotą śrubkę z pępka sobie odkręcił... Wink
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brick Szyba kierowcy/inne nie podnosi/opuszcza się sama po przytrzymaniu przycisku BIGer71 6 3,623 28-07-2019, 02:45
Ostatni post: rodzynek
  Dziwne zachowanie... alarm czy elektryka? Dacota 1 1,047 09-04-2019, 06:58
Ostatni post: wesol
  Licznik-dziwne zachowanie wskaźnika paliwa/prędkościomierza/odczyt z czujnika ABS lub impulsatora Szaman 71 30,873 14-12-2018, 11:47
Ostatni post: treneyro
  Wskaźnik ładowania w liczniku - dziwne zachowanie siambi 8 3,855 16-02-2017, 23:20
Ostatni post: siambi
  Wiązka kabli, dziwne zawinięcie. andrew7800 6 3,644 19-06-2015, 19:47
Ostatni post: skimir
  Dziwne zachowanie szyby i wycieraczki skimir 6 3,636 27-05-2013, 06:39
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości