Ocena wątku:
Uszkodzona nasadka do srub zabezpieczajacych alu
31-10-2013, 15:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2013 09:34 przez wesol.)
Post: #1
Uszkodzona nasadka do srub zabezpieczajacych alu
Witam wszystkich poszukuje kluczyka do Śrub w moich alusach na kluczyku mam nr 53 jest to zabezpieczenie taka inaczej zlodziejka postaram sie wstawic fote czy ktos z was wie ewentualnie gdzie takie cudo moge dorobic bo jak zlapie kapcia to zapowiada sie zaje ...fajnie pozdrawiamUndecided
Reklama

31-10-2013, 20:05
Post: #2
RE: Zabezpieczenie śrub alu
Witam kolego miałem tą sama przygodę , zapodział mi się kluczyk od śrubek złodziejek przed wyjazdem w trasę - zrobiłem to co i CI radzę jak najszybciej jedz do mechaniora lub wólkanizatora ,tam na szpilkę złodziejkę nabili mi na siłę nieco mniejszy klucz nasadowy i pneumatycznym kluczem na sprężone powietrze odkręcili mi wszystkie ,,złodziejki ,, tj po jednej w kole miałem . I wiecej nikomu nie polecam takiego tunningu Smile
31-10-2013, 21:27
Post: #3
RE: Zabezpieczenie śrub alu
Ok tak wlasnie zrobie pojechalem dzisiaj do klienta co opony mi zakladal i stwierdzil ze musial tak dokrecic wszystkie i ze to nie jego wina ze ta zlodziejka sie juz wyrobila zamowilem sruby i w sobote dzialam bo strach z tym tak jezdzic pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie Big Grin
01-11-2013, 09:33
Post: #4
RE: Zabezpieczenie śrub alu
popsikac dobrze tlustym odrdzewiaczem i ostukac te sruby mlotkiem przez pobijak jakiś i sam odkrecisz. Nasadke do odkrecania śrub zabezpieczajacych powinna miec nr swoj ewentualnie jakiś woreczek powinien byc z karteczka informacyjna o porducencie srub i nr zabezpieczenia. Oczeiscie zazwyczja tego nie ma po poprzednim wlascicielu ale kto wie. Ja bym to wywalił i jak juz to zakupił jakies nowe srubki.

P.S. Zmieniam tytuł tematu bo tez jakoś to dziwnie brzmi.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
01-11-2013, 12:27
Post: #5
RE: Uszkodzona nasadka do srub zabezpieczajacych alu
Ok Wesol dzieki co do tej nasadki to jest tylko nr53 i tyle jutro nie wiem jak ale musze to odkrecic pozdro
01-11-2013, 13:20
Post: #6
RE: Uszkodzona nasadka do srub zabezpieczajacych alu
producenta trzeba by znać to wydaje mi sie ze bez problemu byc dostal takową. Mozesz tez podjechac do jakiegos warsztatu wulkanizacyjnego to powinni miec takie cuda roznego rodzaju i moze sie uda cos dopasować. Jak nie to tak jak pisalem, psiknąć, ostukac i odkrecisz szczypcami.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
01-11-2013, 13:56
Post: #7
RE: Uszkodzona nasadka do srub zabezpieczajacych alu
Własnie u wulkanizatora zalatwili mi tak te sruby znalazlem na allegro caly komplet razem z moim kluczem ale cena jest kosmiczna bo w opcji kup teraz caly 16kluczykow to 888zl SZOK jutro bede psikal stukal pukal az sie tego pozbede na wieki ..




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name