Ocena wątku:
tuning lubuskie
18-11-2013, 13:16
Post: #1
tuning lubuskie
witam panowie z wojwedztwa lubuskie czy znacie jakiego dobrego magika od podrasowania mocy naszych autek ,bo szukam w lubuskim a najlepie w okolicy zielonej gory ,zar ,zagania ,wiem ze sa gdzie w gorzowie ale to trosze daleko a mieszkma na granicy lubuskiego z dolnymslaskiem.enetualnie moze byc cos w okolicy zgorzelac itp jak ktos cos zna prosze pisac a i ile tak zmiana podniesienia mocy moze kosztowac .zeby nie wejsc na mine w nie ktorych zakladach oraz naciagarstwa z ich strony pzdr.
Reklama

18-11-2013, 14:45
Post: #2
RE: tuning lubuskie
Mi na myśl tylko Wrocław przychodzi.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
18-11-2013, 19:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2013 19:20 przez kaskader.)
Post: #3
RE: tuning lubuskie
Jest klient w Zielonej G . co robi tylko Vw i Audi SEBASTIAN kiedys u niego bylem ale mnie olal ma wrsztat ale ulicy zapomnialem pozniej znajde i wklepie on napewno wie co i jak Big Grin
Gosciu znajduje sie na ulicy wiejskiej w zielonej a jego warsztat to AUTO-BRUM moze bedzie cos wiedzial na temat podniesienia mocy




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name