Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent Urodzinowy - co kupić
#21
Rakus w garażu jest dużo miejsca, wszystko jest zorganizowane np. (box na Szatana wisi na suficie i nikomu nie przeszkadza) , a i tak koła do Tiguana trzymamy w środku w domu ,a i oryginalne pokrowce też już kupione w salonie... do Tiga i Szatana.. Kobyłki też tata ma... ;x
m-blue latarka wchodzi w grę ,ale muszę ją sam osobiście kupić, np. w Neonecie, RTV EURO AGD, Avans.. Coś w styl stylu Wink
VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz




#22
Ja na prezent dla kierowcy wybrałem kubek termiczny z grzałką do zapalniczki/usb. Zapłaciłem chyba z 10-15zł a obdarowany zadowolony bo kawa mu nie stygła Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#23
A może tata coś robi w ogrodzie? to może jakiś konkretny szpadel lub widły amerykańskie fiskarsa z linii ergo?
Albo jakiś karnet do myjni mycie i sprzątanie?
Już mi się pomysły kończą Sad
Sharan ADY 2.0 + LPG
Peugeot 406 - ukochane auto
Kiedy każdy pomysł zaczyna wydawać Ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
Odpowiedz
#24
Kup 1L JD i obalcie to we dwóch :-)
VW Golf 1979 vr6
Odpowiedz
#25
karnet na basen na min. 10 wjazdów, coś dla duszy i ciała, lub dziewczynę Wink
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#26
Scrappy od samego początku myślę o Takim kubku!.. Rakus tata lubi pracować w ogrodzie.. i ma szpadle z Fiskarsa... 2 różne siekiery z Fiskarsa.. Co do myjni mamy myjki ciśnieniowe, i cała szafa środków Kenotek, i zawsze ja robie auta ,może my zajmie to kilka godzin, ale mam satysfakcje i auto nówka.. A jak raz dałem Szatana do prania tapicerki i zrobienie go zewnątrz.. ehh. Zmieniarka zalana, radio zalane, tapicerka ta na drzwiach jak jest klamka zamoknięta i wyszła, tej obudowy klamki do otwierania.. podsufitka, ma wybrzuszenia... Już jestem steptycznie nastawiony ,żeby gdzieś oddawać auto i bardzo żałowałem ,że dałem Szatana.. A wybrałem najbardziej polecaną firmę, robiące te usługi.. A nie jakiś pierwszy lepszy zakład... Normalnie.. Mówię Wam trudny zawodnik ! ;c

Ale chyba pomyśle o kubku termicznym. Big Grin Przecież, nie kupie mu Łopaty na urodziny xD
VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz




#27
Jak już chcesz kupic kubek to kup taki na którym bedzie zdjecie jego samochodu,ewentualnie można też taki kubek cały czarny a jak wleje gorącą herbatę to czarny znika i ujawniają sie zdjecia np samochodu.Takie właśnie są super.
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
#28
RAFFEN JA CIĘ <3 Gdzies taki kubek można, kupić?
VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz
#29
tu: http://allegro.pl/kubek-termiczny-z-graw...21956.html
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#30
małpi rozum.. wyjdzie na to ,że nic nie kupie ;( Chce ten kubek czarny mat http://allegro.pl/szczelny-kubek-do-szko...32659.html z grawerem i chce wygrawerować Tiga ,ale nie ma obrazków kontur na necie , a jak ja próbowałem zrobić kontury to nawet opon nie widać..
[Obrazek: iivd8gqlwfru_t.jpg]


VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupić coś czego nie ma? Scrappy 8 2,655 19-09-2016, 20:07
Ostatni post: PAMONIUSZ

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości