Ocena wątku:
Montaż CB na rzepy
24-09-2013, 20:43
Post: #1
Montaż CB na rzepy
Witam !!!

Mam takie pytanko czy ktoś z Was ma może cb radio zamontowane na rzepy. Konkretnie chciałbym zamontować cb przy fotelu kierowcy po prawej stronie tam gdzie jest plastik, ponieważ nie chcę wkręcać wkrętów czy tam śrubek w plastik w moim samochodzie Wink. I moje pytanie czy ktoś z was ma może tak zamontowane cb lub wie jak to się sprawdza, czy podczas jazdy nie odrywa się ??? Wink Idea
Reklama

25-09-2013, 09:51
Post: #2
RE: Montaż CB na rzepy
Ja tak mam/miałem. Odkleiło się, doczyszczenie tej powierzchni nie należy do łatwych..



był Golf II 1.8 RP, oryginalny, czarny special GT
25-09-2013, 13:48
Post: #3
RE: Montaż CB na rzepy
Mam przymocowane na tzw. troki (takie jak przy plecakach do umocowania np. karimaty się stosuje) do fotela pasażera. Nic się nie "dynda", nie wadzi o ręczny, kabelek od anteny pod wycieraczką Smile. Jak przyjadę z pracy i będę umiał - to wrzucę fotkę Smile
25-09-2013, 15:32
Post: #4
RE: Montaż CB na rzepy
Super marekk500 super będzie jak dorzucisz zdjęcie to mi na pewno pomoże Wink
25-09-2013, 20:57
Post: #5
RE: Montaż CB na rzepy
Mam to tak zrobione:

[Obrazek: Radio1.jpg]

[Obrazek: Radio2.jpg]

Po zainstalowaniu, nadmiar troka można obciąć. Grucha na razie spoczywa swobodnie przy lewarku, ale mam zamiar jakieś widełki przyczepić Wink
25-09-2013, 21:04
Post: #6
RE: Montaż CB na rzepy
Fajnie fajnie a przy okazji powiedz mi jak ci się to radyjko spisuje bo zamierzam zamontować podobne lub to samo Wink
25-09-2013, 21:35
Post: #7
RE: Montaż CB na rzepy
Powiem szczerze że nie chciałem wkręcać jakiś wkrętów w plastiki.... Może macie jeszcze jakieś pomysły na mocowanie. Sharan 1,9 2003 skrzynia manualna. Wink
25-09-2013, 21:41
Post: #8
RE: Montaż CB na rzepy
Pod radiem + zaślepka. Co do wkrętów, ja swoje przykręciłem na 1 śrubkę, najpierw delikatnie wkrętem "nawierciłem" dziurkę. Też nie chciałem za bardzo kaleczyć plastików. ! sztuka na środku mocowania, radio trzyma się dobrze, po wykręceniu tego spojrzałem i nawet za bardzo by się nie rzucało w oczy jeśli było by to np. na tej plastikowej osłonie fotela Wink



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
26-09-2013, 09:37
Post: #9
RE: Montaż CB na rzepy
ja od roku ma tu:
[Obrazek: img7400u.jpg]

i jest git



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
26-09-2013, 14:02
Post: #10
RE: Montaż CB na rzepy
(25-09-2013 21:04)wojtek041 napisał(a):  Fajnie fajnie a przy okazji powiedz mi jak ci się to radyjko spisuje bo zamierzam zamontować podobne lub to samo Wink

Spisuje się całkiem dobrze, ASC działa poprawnie Smile

Odnośnie wkrętów - też nie chciałem dziurawić plastików, mocne mocowanie trokiem i nic się nie przesuwa, nawet jak z tyłu 3 osoby siedzą to nie przeszkadza (myślę tu o wystawaniu gniazda i kablu antenowym)




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name