Ocena wątku:
Połączenie jedynki z dwójka :)
14-09-2013, 11:22
Post: #1
Połączenie jedynki z dwójka :)
co myslicie o autach poliftowych?? Według mnie poprzednia wersja była fajniejsza z tylu.. Srodek zostawilbym z nowszego. Widziałem kiedys zdjecia sharana z 1997 roku ktory mial cały przod od polifta a tyl swoj, bardzo mi sie podobal, macie moze takie zdjecia??
Reklama

14-09-2013, 15:15
Post: #2
RE: Połączenie jedynki z dwójka :)
Kolego,
trudny temat założyłeś, bo o gustach się nie dyskutuje.

Nie wdając się więc w ocenianie która wersja jest piękniejsza, powiem tylko że poszczególne wersje są raczej spójne: przód pasuje do tyłu, nadwozie do wnętrza, a strona lewa do strony prawej. Jeżeli uważasz inaczej - możesz ze swoim samochodem zrobić co zechcesz bez pytania innych o zdanie, bo to Tobie ma się podobać.

Będziesz miał tylko spory problem z odsprzedażą i niewielkie problemy w serwisach (samochód jest z roku A, tylna klapa z roku B, fotele z roku C itd...).

Życzę Ci, abyś miał piękny samochód, który będzie Ci się podobał Smile
14-09-2013, 18:07
Post: #3
RE: Połączenie jedynki z dwójka :)
To byl temat w kwestii wymiany pogladów, mam juz drugi samochod z tej serii wiec cos moge powiedziec, a co do jakichkolwiek zmian tego typu podoba mi sie moje auto i nie mam zamiaru az tak ingerowac w jego wyglad pozdro Smile




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name