Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żarówki H4 i H7
#61
blad jest dla naszych wpisali na mijania H4 gdzie nasze poliftowe maja H7 mijania i H1 na drogowe.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#62
dla sharana jest blad. podaja ze H4 i H1. Powinno byc H7 i H1
Kto realizuje swiatlo drogowe H1 gdy ma H4 ktora jest do realizacji i mijania i drogowego.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#63
Więc na krótkich jest H7, a na długich H1 ?
Odpowiedz
#64
tak..
Odpowiedz
#65
no chyba że masz soczewki ori to na długich masz H7 a D2S w soczewce
Odpowiedz
#66
A czy ktoś jeździł lub jeździ na żarówkach o żółtej barwie świecenia tak jak kiedyś we francuzach były ??
Odpowiedz




#67
Z tego co pamiętam żółta barwa światła nie może być stosowana w Polsce
seat alhambra 1,8T
Odpowiedz
#68
Tak jeździłem, parę aut wstecz miałem Renówkę, przywiozłem ją z Francji na żółtych i tak już zostało. Standardowe świeczki H4
Opinia moja jest taka - nieźle sprawdzają się w warunkach mgły, zamgleń, mżawki itp ograniczonej widoczności.
W warunkach przejrzystości powietrza - kicha w porównaniu do standardowych żarówek H4 o świetle białym - po prostu przy tej samej mocy wydają się być ciemniejsze i jakbyś miał mniej światła.
Kiedyś przepisy dopuszczały, warunek był taki że oba światła musiały być żółte - na dziś nie wiem.
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz
#69
Przepisy mówią że światło z przodu ma być koloru białego lub żółtego. Każda inna barwa jest nie przepisowa.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#70
Mój błąd, sprawdziłem przepisy i faktycznie mogą być żółte
seat alhambra 1,8T
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości