Ocena wątku:
Żarówki H4 i H7
20-11-2014, 17:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2014 17:49 przez smok_wawelski.)
Post: #71
RE: Żarówki H4 i H7
Tak Andrzeju - sprawdziłem zostałao po dawnemu tylko pogmatwane - obecnie w 2 miejscach trzeba czytać:

Rozporz.Min. Infrastruktury. z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia. (Dz. U. z dnia 26 lutego 2003 r.)
Rozdział 3
Światła - określa ogólnie wymogi
a szczegółowo o barwie świateł przednich: biała lub żółta selektywna mówi Zał. nr 6 Warunki szczególne dot. świateł.....

Ponieważ jest tu trochę ludzi ciągających różne ogonki sorry popełnię jeszcze mały OT: przy okazji zerknąłem na przyczepy bo są razem z tym co w/w opisane - powyżej 6m z dyszlem na boczku świecimy a nie odblaskujemy może się komuś przyda to info



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Reklama

19-04-2015, 13:25
Post: #72
RE: Żarówki H4 i H7
te żółte żarówki to zapewne dlatego świecą na żółto by wytrzymały jak najdłużej. Z tego co wiem to im bardziej białe światło to żarówka ma krótszy okres żywotności. Teraz najlepszym rozwiązaniem to jest Osram Ultra Life (właśnie przez barwę światła świecą 3x dłużej niż standardowe).




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name