Ocena wątku:
Wasze najdroższe zdjęcie autka?
03-08-2013, 11:11
Post: #1
Tongue Wasze najdroższe zdjęcie autka?
Taki mi się pomysł na wątek nasunął,jeśli już był to sorry.Ledwo co kupiłem Sharanka,a już mam w nim wakacyjną fotkę,taką za 200PLN i 4 punkty(program lojalnościowyBig Grin ) Oczywiście,straż wiejska mimo widełek,postanowiła policzyć sobie za fotkę najwyższą kwotę,chociaż byłem w dolnej granicy(przekroczenie o 21-30 km/h ja miałem o 22 Dodgy ).
A jak tam u Was koledzy? Jakie mieliście najdroższe fotki Waszych autek?Tongue
Reklama

03-08-2013, 14:55
Post: #2
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
Fotek brak, od parunastu lat..



był Golf II 1.8 RP, oryginalny, czarny special GT
03-08-2013, 21:56
Post: #3
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
U mnie też bez fotek.
Nie śpieszy mi się nigdzie a już najmniej na tamten świat więc jeżdżę rozsądnie i nie przeginam.
Co mnie zbawi 15 minut ??



SHARAN 1.9 TDI 115KM 2001r
03-08-2013, 22:32
Post: #4
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
Nie zrozummy sie źle.Nie żebym był pirat jakis,to moje drugie zdjęcie w "karierze" a jeżdze trochę,zwłaszcza zawodowo. A to była wyjątkowa sytuacja,bo omijając wypadek na A4 przez jakieś wiochy(jechałem na lotnisko do Wrocławia),omal nie spóźniłem sie na samolot. A ta zawrotna prędkość z jaką "grzałem" to 62 km/h :/ Tak że traktuję to nie jak wyczyn,którym trzeba sie chwalić,tylko jak zwykły pech,w pechowym momencie Sad
03-08-2013, 23:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2013 00:32 przez wedr.)
Post: #5
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
Manyak, spoko-loko. Nie zrozumiałem Cię źle. Niestety też nie należę do stricte przepisowych kierowców, ba, zdaża mi się irytować na jadących lewym pasem 50 km/h (zgodnie z przepisem) "gdyż będę tu, za 12 kilometrów, skręcać w lewo". Sam jako fotoreporter przez paręnaście lat robiłem średnio 100 tys km rocznie i w wiecznym pośpiechu. Bo temat, bo wysyłka do redakcji, bo deadline. A to wchodzi w krew. Aż w końcu zrobiłem test: mieliśmy spotkanie w Warszawie i wracjąc ruszyliśmy w dwa samochody w drogę powrotną do Wrocławia. Kumpel miał sprawne (czyt: żwawe) auto i zaczął wyprzedzanie, jechał tak, jak tylko się da, na maxa. Ja pojechałem za ciężarówką, po parunastu kilometrach ją wyprzedziłem (bo powolnie ruszała na światłach) i jechałem jak inni. Czasem 90, czasem 110. Dojechałem 20 minut później. Spaliłem zdecydowanie mniej paliwa, byłem rozluźniony. A o to loto, mię się zdaje. (Był całkiem spory ruch, więc kumpel bił rekord ilości wyprzedzań.) A życie weryfikuje, czasem się nie uda wyjechać wcześniej, wiadomo. Miałem 3 lata temu taką historię: jechałem golfem GT z Częstochowy do Poznania, całą trasę 160/180 gdy się dało. O 3 w nocy, 2 kilometry przed domem, trafiłem na "powolnego". Znalazłem długą prostą, cicho, pusto, podwójna ciągła a ja go myk. Schaltowali i pytają:
-"Jaki powód takiego zachowania na drodze?"
-"Głupota". Odpowiedziałem zgodnie z prawdą.
Dużą część kary anulowali, a należało się jak psu zupa. Duża to była nauka, bo i ludzie nauczający widzieli że dotarło.
Dzięki Boże że w ten sposób mnie każesz. No.



był Golf II 1.8 RP, oryginalny, czarny special GT
 Thanks given by: sarkrz
06-08-2013, 00:10
Post: #6
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
Tak jak piszesz Wedr,też już sie przekonałem,że nieraz się ciśnie bo myślisz,że nadgonisz,a tu okazuje się,że nadrobiłes 5 min.Choć są sytuacje,że trzeba i że rzeczywiście coś to dało.Ale to wyjątki-sprawa gardłowa,jak u mnie ostatnio. Ale jak nie musisz nie gońSmile Nie śpieszy mi się na tamten świat. Tak więc powoli,byle do celu. No i jak najmniej tych kosztownych fotek życzę wszystkim forumowiczom(a najlepiej wcale Smile ) Pozdrawiam!
06-08-2013, 00:33
Post: #7
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
Ha dobry temat ja i moje autko dorobek przez 2 lata 1 fotka 100zl i 2pkt i 2 kontrole i 2 mandaty po 100zl i to nie za predkosc tylko PASY
06-08-2013, 09:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2013 09:12 przez daneczek76.)
Post: #8
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
a ja zapier.....m. I nie kryje się z tym oczywiście służbowym bo benza nie moja, a i zawsze trzeba zdążyć na czas , ale zawsze ratuje mnie CB na pokładzie. mój rekord to Olsztyn - Kraków 5 i 1/2 godziny. I wcale nie ma tu jakiegoś szaleństwa. Oczywiście mandat mam ale nie za predkość tylko za zawracanie na skrzyżowaniu na nakazie skrętu w lewo.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
06-08-2013, 20:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2013 20:44 przez Manyak.)
Post: #9
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
Kaskader,tez miałem ten problem- pasy,nigdy ich nie lubiłem Smile ale za drogi interes i wyleczyłem się. A teraz to już wogóle przesrane,bo w tym akwarium to wszystko widać Smile A co do jazdy służbowym autem,to niestety człowiek w pracy (trasie), zawsze jest spóźniony.Apropo,pozdrawiam wszystkich jeżdżących w te upały bez klimy-masakra Sad
06-08-2013, 21:30
Post: #10
RE: Wasze najdroższe zdjęcie autka?
@Daneczek,
proponuję, aby takimi "rekordami" nie chwalić się publicznie. Każdy jakieś ma, ale nie eskalujmy wyścigu zbrojeń. Lepiej, żeby nie pojawili się naśladowcy, albo pretendenci do kolejnego "rekordu".

Szerokości!




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze TAKSOWKI misiek_lbn 2 1,445 13-04-2015 08:46
Ostatni post: misiek_lbn
  Prośba o oddanie głosu - moje zdjęcie w konkursie bamber 8 4,182 05-11-2013 21:01
Ostatni post: Czerwony

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name