Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne podciśnienie
#1
Witam mam luźny przewód podciśnieniowy który idzie razem z przewodami wodnymi do tylnej nagrzewnicy .Podłączony jest do zaworka który znajduje się w komorze silnika I kończy się w okolicy tylnego koła .Ktoś jego tam zaślepił.Nie mam pojęcia gdzie powinien być podłączony.Może powinien wchodzić z przewodami od tylnej nagrzewnicy do środka ?Chociaż sprawdziłe tą nagrzewnicę i nie ma gdzie tego podciśnienia tam podłączyć.No chyba że ktoś zmienił cała tylną nagrzewnicę na inna niż powinna być,bo mam też 1 wolną wtyczkę.Dodam że w/w zaworek ,,pyka" jak się reguluje dmuchawą tylnej nagrzewnicy na panelu sterowania.Klimatronik jednostrefowy.Z gory dziękuję
Odpowiedz




#2
Czy może chociaż ktoś sprawdzić czy ten przewód wchodzi do kabiny czy nie ?
Odpowiedz
#3
zrób fotę bo jakoś ja nie mogę się zorientować co i jak
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz
#4
Przewód ten idzie od zaworka który znajduje się w komorze silnika I kończy się jak widać na zdjęciu


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
Temat nadal aktualny.Może ktoś zerknąc pod spód auta I zobaczyć czy ma taki przewód I gdzie on idzie? Okolice tylnego koła od strony kierowcy.
Odpowiedz
#6
ja dopiero w następny weekend będę na kanale więc wcześniej nie mogę zajrzeć
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz




#7
Ok.To poczekam do następnego tygodnia.Dzięki
Odpowiedz
#8
Czy jesteś pewien, że jest to przewód podciśnienia? Mi to wygląda na wężyk paliwowy do ogrzewania postojowego.
Jeszcze jedna myśl, która mi się nasuwa to taka, że na przewodach cieczy chłodzącej mógł siedzieć zaworek otwierający "duży obieg":
   
[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
Odpowiedz
#9
Tak to jest przewód podciśnienia.Nie posiadam ogrzewania postojowego.A jeśli chodzi o zaworek otwierający duży obieg to nie mam takiego.I teraz moje pytanie czy powinien taki być,a jeśli tak to w którym miejscu?
Odpowiedz
#10
Niestety nie mam pojęcia czy w Sharanach montowali te zaworki. Przyszło mi to na myśl ponieważ w T4 było podobne rozwiązanie.

Znalazłem coś takiego w Etce, pozycja 4a:
   
[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podciśnienie kamil16vt 0 72 14-04-2024, 11:45
Ostatni post: kamil16vt
  Podciśnienie 2.8 V6 bloch 1 1,517 08-02-2014, 17:06
Ostatni post: skimir

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości