Ocena wątku:
Boczki drzwiowe :)
30-06-2013, 21:55
Post: #1
Boczki drzwiowe :)
Witam.
Panie i Panowie - potrzeba mi informacji odnosnie boczków drzwiowych w vw sharanie przed i po lifcie w 2000 roku .
Czy one sa zamienne , tzn czy w zamian starych boczków mozna wsadzić boczki z nowszego/młodszego szarika ?? Sprawa elektryczna mnie nie interesuje bo to ogarne - jedynie mechanicznie czy wejdą , czy będą w tym samym rozmiarze Smile Kiedys w berlingo z 2000 roku wsadzałem deskę rozdzielczą z nowszego modelu z roku 2007 i po małych modyfikacjach wszystko działało jak należy . W swoim obecnym berlingo powsadzałem fotele z VW Tourana z roku 2008 i maja dodatkowe zalety przez to w porównaniu z oryginałem . Jeszcze jedno pytanko na mojej długiej liście - jak wygląda sprawa deski rozdzielczej - czy są duże zmiany pod deska w rocznikach starszych a nowszych po 2000 roku ?? Smile elektronicznie ogarniam te tematy - jednak jak to wygląda od strony mechanicznej - mniemam iż są one podobnej konstrukcji . Może ktoś przerabial takie tematy ??
Pozdrawiam.
Krzysiek



Elektronika Działdowo.
Edycia = audi a3 tdi , Amelka - roverek , Kris - na razie Berlingo HDi ale będzie sharan Smile
Reklama

30-06-2013, 23:22
Post: #2
RE: Boczki drzwiowe :)
Boczki mogą nie pasować względem innego kształtu deski a jeśli o samą deskę chodzi to są inne kanały wentylacyjne pod deską i chyba metalowe wzmocnienie inne.
30-06-2013, 23:49
Post: #3
RE: Boczki drzwiowe :)
a kolega chce kupic sharana w starej budzie machnąć wnętrze na nowe Smile ?? bo widze ze jeszcze nieposiada sharana a takie pomysły idą Tongue
01-07-2013, 07:56
Post: #4
RE: Boczki drzwiowe :)
Dokładnie Smile Myślę że gdy zasadzic druga deske to i by boczki drzwiowe podpasowały .Myslę nad zakupem sharana ale jeszcze nie wiem dokladnie w którym wydaniu - jesli starszym to koniecznie zeby byl szary w srodku a nie niebieski Smile



Elektronika Działdowo.
Edycia = audi a3 tdi , Amelka - roverek , Kris - na razie Berlingo HDi ale będzie sharan Smile
01-07-2013, 09:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2013 09:08 przez PilotHN.)
Post: #5
RE: Boczki drzwiowe :)
Była ponoć taka seria szarików, że do nowej budzy jeszcze przez 2-3 miesiące wstawiano silnik AFN czy inny na pompie wtryskowej. Ot, taka przejściówka. Szukałem nawet takiego, bo nie chciałem pomowtrysków, ale 'diler' powiedział że to białe kruki, bo sam takiego szukał, nawet do remontu Smile. Więc kupiłem Alę na AFN. Minusem Seata jest brak wersji 'family' czyli brak zintegrowanych fotelików dla dzieci pod kolor tapicerki.
01-07-2013, 10:07
Post: #6
RE: Boczki drzwiowe :)
ja jak kupowałem mojego sharana prawie dwa lata temu były dwie 110 afn z roku 2000 Smile nowa buda tylko doszczędnie golasy Smile
01-07-2013, 21:53
Post: #7
RE: Boczki drzwiowe :)
Przecież w 2000r. wychodziły już tylko w AVG. AFN do lipca 1999r.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
01-07-2013, 23:16
Post: #8
RE: Boczki drzwiowe :)
Ja właśnie chcę celowac w afn-a lub 1z-ta więc wwchodzi w grę stara buda , co mi nie przeszkadza , bo zostanie troche obrazków po sprzedaniu berlinga na małe mody Smile mam turbinke od awx-a więc coś będę mógł zaszaleć z mocą , oraz wtryski 216 Smile I musi mieć kolor czerwony lub jasno niebieski .
Krzysiek



Elektronika Działdowo.
Edycia = audi a3 tdi , Amelka - roverek , Kris - na razie Berlingo HDi ale będzie sharan Smile
01-07-2013, 23:18
Post: #9
RE: Boczki drzwiowe :)
Powiem Ci, że jeśli będziesz patrzył na kolor to dłuuugo będziesz szukał Wink Turbo i wtryski się przydadzą, do tego programik i masz już czym jechać. 90KM to wg mnie za mało. Mój 110KM nie jedzie, a co dopiero 90KM.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
01-07-2013, 23:41
Post: #10
RE: Boczki drzwiowe :)
Berlingo musze trzymac jeszcze 3 miesiace wiec mam czas - zreszta ja przy kupowaniu kierowałem sie zasadami - albo tani i z wadami , albo drozszy bez wad - no powiedzmy prawie bez wad . a kolor to zobaczymy ale najlepiej jakby byl taki jak chce Smile



Elektronika Działdowo.
Edycia = audi a3 tdi , Amelka - roverek , Kris - na razie Berlingo HDi ale będzie sharan Smile




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name