Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przyciemnianie szyb
#51
(04-04-2012, 21:09)viciocicio napisał(a): Koszt w Lublinie w FOIL SERVIS dla Mondeo MKII kombi to koszt po duuuużej znajomości najlepszą folią na rynku ( tak reklamowane ) to 430 PLN - dla ludzi z zewnątrz to samo za 550 PLN, tania (nie polecana) to koszt po znajomości 380 PLN. W HANESCO w Lublinie podobna cena za tę drogą.

ja robiłem cała alhambręna max. czarny, przednie boczne kieroca i pasażer na 50% w Radis folie przyciemnianie
chłopaki znają się na robocie, maja świetne folie, chyba 3m czy inne, w każdym razie bar.dzo dobrej jakości
3 lata w alhambrze i zero odklejeń. Robota od ręki po umówieniu się.
Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - www.forgedwheels.pl
Odpowiedz




#52
(06-03-2012, 15:02)piotrek_1980 napisał(a): A policja zatrzymując Ci dowód za przyciemnione szyby wpisuje w pokwitowaniu ,, OKLEJONE SZYBY FOLIĄ PRZYCIEMNIAJĄCĄ W DRZWIACH PRZEDNICH PRAWYCH I LEWYCH TJ. W POLU WIDZENIA KIEROWCY". Nie patrzą na to ile jest procent.

A ja się z tym nie zgodzę. Można oklejać zarówno przednie boczne jak i szybę czołową. Warunek jest jeden - przepuszczalność światła musi być na poziomie 70%. Czyli 30% można przyciemnić.
Odpowiedz
#53
Ja napisałem co myślę i posiłkowałem się aktualnymi przepisami które niegdyś stosowałem również w praktyce... Z Daneczkiem napisaliśmy niemal wypracowanie na ten temat... Wink. Myślę, że ten temat powinien być kontunuowany kto okleja jak i gdzie i wjakiej cenie. Co do przepisów nie ma co dalej się rozwodzić. KAŻDY ROBI JAK ZECHCE I NA SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
Odpowiedz
#54
(16-07-2012, 22:11)raventes napisał(a): A ja się z tym nie zgodzę. Można oklejać zarówno przednie boczne jak i szybę czołową. Warunek jest jeden - przepuszczalność światła musi być na poziomie 70%. Czyli 30% można przyciemnić.

I tak i nie. Auta mniejwiecej od 1998 roku maja w standardzie przyciemnienie szyb na tyle ile mozna wg prawa. Po drugie nie wolno nawet przezroczysta oklejac ( antywlamaniową) bo w razie wypadku jest utrudnione ratowanie pasazerów itp. - po to sa szyby hartowane. Normy mowia ze przednia do 75% przepuszczalnosci swiatla a boczne przednie 70%. Tył mozna nawet dykta wylozyc czy emalią zamalowac.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#55
Czyli napisałeś dokładnie to co ja Smile
Odpowiedz
#56
W latach 90tych bawiłem się pistoletami i w pojazdach służbowych mieliśmy wzmacniane wszystkie szyby razem z przednią, folią anty stłuczeniową, wtedy pojazd kwalifikował się jako przystosowany-) przechodził normalne przeglądy
SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
Odpowiedz




#57
gdyby ktoś chciał przyciemniać szyby mam do sprzedania albo na zamianę przyciemnione szyby z drugiego i ostatniego rzędu. tylna chyba jest klejona więc raczej nie wchodzi w gre
Odpowiedz
#58
Hamamastu Szkoda że dopiero teraz piszesz bo ja właśnie zakupiłem przyciemniane szyby 2 i 3 rząd z allegro. A tak z ciekawości ile sobie życzysz?
Piszę poprawnie po Polsku.

Odpowiedz
#59
wyglada to tak jak te felgi w tej corsie. Jak juz to lekko przyciemnić ten przód a tyl nieco mocniej ale bez przesadyzmu.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#60
Ja bym coś takiego Szarikowi nie odważył się zrobić Smile
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przycemnianie szyb mirazz 27 12,337 07-09-2015, 19:02
Ostatni post: luki2905
  Spray do szyb Scrappy 5 14,789 05-06-2013, 14:41
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości