Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przyciemnianie szyb
#31
ja tez placilem w szczecinie za sharana 400zl i praca zostala wykonana profesjonalnie
Odpowiedz




#32
Nie ma mi kto potwierdzić jak oni tam robią bo nigdy u nich jeszcze nic nie robiłem, znalazłem wypowiedź na forum gośćia z 2008 roku przyciemniał sobie u nich kia i był zadowolony bardzo i polecał ich. Więc tyle mam informacji na ich temat. A cena też myślę, że jest korzystna ale to nie zawsze w parze idzie z usługąBig Grin
Odpowiedz
#33
No ale chyba jakąś gwarancję na folię dają? Jeśli tak, to nie widzę problemu.
VW Sharan Family '99 2.0 ADY - no lpg
Raczej ostrożny rozmówca
Odpowiedz
#34
Cos dają, jakoś 3 lata, czytałem następne forum no i goście po zrobieniu u niego są zadowoleni, więc chyba warto do niego uderzyć. Pozostaje teraz aby przekonać mojego ojca zeby pozwolił przyciemnić szyby Wink. Najtrudniejsza sprawa..
Odpowiedz
#35
Ja też zapłaciłem 400zł za przyciemnienie 5 szyb folia 3M 100% Wink
Odpowiedz
#36
w Szczecinie na klonowica z kuzynem to chyba ze 4 czy 5 aut juz przyciemnialismy. Znizki tez mielismy dobre z racji iz tam studiowalismy no i kilka aut robionych bylo. Raz tylko kuzyn w lagunie dawal na reklamacji bo si eodkleila ta folia. Zrobili bez problemu i bylo git.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#37
(26-10-2011, 18:13)wesol napisał(a): w Szczecinie na klonowica z kuzynem to chyba ze 4 czy 5 aut juz przyciemnialismy. Znizki tez mielismy dobre z racji iz tam studiowalismy no i kilka aut robionych bylo. Raz tylko kuzyn w lagunie dawal na reklamacji bo si eodkleila ta folia. Zrobili bez problemu i bylo git.

też byłem na klonowica Big Grin
Odpowiedz
#38
Co do cen są różne ja najdrożej znalazłem w Olsztynie za 550 a najtaniej za 430 zł.
tak czy tak koło 10 listopada jadę przyciemnić bo oryginalne mocniejsze przyciemnienie tylnej części jest za słabe.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#39
za za 4 boczne i tył dałem 500zł ale temat zrobiony w profesjonalnej firmie a nie za flaszkę wódki jak kolega mi polecał kiedyś i miesiąc później wszystko złazi ,, jeszcze myślę 2 boczne z przodu i dwie te malutkie zrobić ciemniejsze o jakieś 40 % Tongue
Odpowiedz
#40
(04-03-2012, 11:08)szczodry napisał(a): jeszcze myślę 2 boczne z przodu i dwie te malutkie zrobić ciemniejsze o jakieś 40 % Tongue
Uważej z tymi bocznymi bo będziesz zrywał przed przeglądem albo ci dowód zabiorą , można dać folie taka z 5% przyciemnieniem dużo ciemniejsza od oryginału szyba nie jest ale za to mniej się nagrzewa.

Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przycemnianie szyb mirazz 27 12,310 07-09-2015, 19:02
Ostatni post: luki2905
  Spray do szyb Scrappy 5 14,776 05-06-2013, 14:41
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości