Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skąd stały plus i po stacyjce z tyłu auta?
#1
Witam,
może ktoś się orientuje - potrzebuję w okolicach zmieniarki, albo z drugiej strony - nagrzewnicy, stały plus i po stacyjce. O ile np plus po stacyjce będzie na gnieździe zapalniczki, to skąd stały - do zmieniarki raczej będzie też po stacyjce, albo po radiu?
Myślałem jeszcze o wiązce do dogrzewacza, ale by trzeba rwać plastiki z progu.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




#2
stały + bierz z dogrzewacza. Dałbym na wszelki wypadek sój bezpiecznik na ten obwód w łatwo dostępnym miejscu.
jaki problem podkręcić 3 śrubki nakładki proga ?
Odpowiedz
#3
z zapalniczki ma w bagazniku staly plus. Po stacyjce to mozliwe ze coś z tylnej klapy ma takie zasilanie jak wycieraczka szyby albo ewentualnie cos zogrzewania tylnego.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#4
Dzięki, oglądałem dzisiaj, wiązką od dogrzewacza faktycznie nie jest aż taka ciężka do dogrzebania... przy okazji może się zabiorę za przeróbkę na postojowe, jak już do niej muszę się wpinać..
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
#5
Ja go potrzebuję z tyłu, stąd pytanie o tamte rejonySmile akurat ze stałym nie ma problemy, ale stacyjka chyba jest tylko w wiązce dogrzewacza.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
#6
m-blue powiedz mi ty chcesz tym plusem zasilacz zmieniarkę czy coś innego?
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




#7
zmieniarka jest, nie używam, ale zakładam że nic jej do szczęścia nie potrzebaSmile zasilać chciałem między innymi moduł do sterowania dogrzewaczem, ale potrzebowałem stały plus i stacyjkowy.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra AFN stały bląd 17656 rafikk87 0 1,155 24-09-2015, 22:52
Ostatni post: rafikk87

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości