Ocena wątku:
Moderowanie działu giełda...
14-04-2013, 17:32
Post: #1
Moderowanie działu giełda...
Napisałem temat z faktu, że trzy razy napisałem posta z rzeczami, które potrzebuję w temacie kolegi Sharan1998kujpom i do dziś post się nie pokazał (nie został zaakceptowany przez Moderatora) tylko ja się pytam dlaczego, skoro treść była prosta skierowana do sprzedawcy z dodatkowo załączonymi zdjeciami części??

Nie rozumiem pewnej zasady na tym forum, próbujemy je rozwinąć/wzmocnić a ewidentnie ktoś ma szeroko w poważaniu lub tak mało czasu, że albo sprawia wrażenie takie lub robi to specjalnie, żeby inni mieli pod górkę i czuli władzę ich stołka. Jeśli potrzeba pomocy przy moderowaniu jakiegoś działu to wystarczy napisać zapytanie czy ktoś jest chętny do pomocy i tyle, problemy znikną lub się zmniejszą.



[Obrazek: vd1c.jpg]
Reklama

14-04-2013, 18:22
Post: #2
RE: Moderowanie działu giełda...
nioestety kolego tu nie chodzi oto czy ktos ma to w powazaniu czy tez nie. Chodzi oto ze jest cos skiepszczone w tych ustawieniach. Mimo iz zatwierdzamy watek to i tak posty pisane dalej sa nie zatweirdzane. Poczatkowo myslelismy ze ktorys z nas zatwierdzil tylko post pierwszy a nie caly watek. Mam teorie ze trzba poprostu nie zaznaczac tego "ptaszka" u góry po prawej tylko odrazu na dole wybieramy w opcji moderatora "zatwierdz watek". Juz w tej sprawie pisalismy do siebie z Danielem. Prosz enie odbierac to jako fakt taki ze my to olewamy. Sa dyskutowane takie sprawy.

Ogolnie to polecam jedynie rezerwowac w odpowiedzi ale i tak pisac do sprzedajacego PW. Tu proponuje jako pierwszenstwo zakupu brac pod uwage czas pierwszej osoby zaklepującej dany towar. Bądzmy honorowi- "pierwszy ten lepszy".



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
14-04-2013, 20:41
Post: #3
RE: Moderowanie działu giełda...
ja już tez pare razy w dziale giełda miałem problemy z treścią napisaną przezemnie w moim wątku,dopiero po około 5 dniach wskoczyło



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
15-04-2013, 08:10
Post: #4
RE: Moderowanie działu giełda...
(14-04-2013 18:22)wesol napisał(a):  nioestety kolego tu nie chodzi oto czy ktos ma to w powazaniu czy tez nie. Chodzi oto ze jest cos skiepszczone w tych ustawieniach. Mimo iz zatwierdzamy watek to i tak posty pisane dalej sa nie zatweirdzane. Poczatkowo myslelismy ze ktorys z nas zatwierdzil tylko post pierwszy a nie caly watek. Mam teorie ze trzba poprostu nie zaznaczac tego "ptaszka" u góry po prawej tylko odrazu na dole wybieramy w opcji moderatora "zatwierdz watek". Juz w tej sprawie pisalismy do siebie z Danielem. Prosz enie odbierac to jako fakt taki ze my to olewamy. Sa dyskutowane takie sprawy.

Ogolnie to polecam jedynie rezerwowac w odpowiedzi ale i tak pisac do sprzedajacego PW. Tu proponuje jako pierwszenstwo zakupu brac pod uwage czas pierwszej osoby zaklepującej dany towar. Bądzmy honorowi- "pierwszy ten lepszy".

Dziękuję za konkretną i rozwiązującą sprawę odpowiedź Smile. Jeśli faktycznie problemy odgórne to zwracam honor i czekam na ogarnięcie usterki Wink. Można temat usunąć skoro sprawa jest wyjaśniona, lub zostawić z poprawką informującą o takim fakcie.



[Obrazek: vd1c.jpg]
15-04-2013, 10:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2013 10:49 przez daneczek76.)
Post: #5
RE: Moderowanie działu giełda...
__ArroW__ naprawdę się staramy ja nawet zatwierdzam do bólu aż się pokaże.
Dziś na pewno wszystkie wyszły.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
15-04-2013, 14:03
Post: #6
RE: Moderowanie działu giełda...
Dobrze rozumiem, jasne i konkretne wyjaśnienie sprawy z Waszej strony wszystko załatwiło Smile. Dzięki



[Obrazek: vd1c.jpg]
24-04-2013, 21:28
Post: #7
RE: Moderowanie działu giełda...
Niestety, problemy z tym działem nadal istnieją. Tydzień temu dałem odpowiedź - nie pojawiła się do tej pory. Dziś napisałem w swoim wątku i jak sądzę, małe szanse aby się pokazała. Czy naprawdę nie da się tego skutecznie naprawić?



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
25-04-2013, 08:35
Post: #8
RE: Moderowanie działu giełda...
Może dało by radę odblokować po prostu wpuszczanie postów i monitowanie je na zasadzie zostaw/usuń?? Wink



[Obrazek: vd1c.jpg]
25-04-2013, 14:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2013 14:22 przez daneczek76.)
Post: #9
RE: Moderowanie działu giełda...
rodzynek nie sądzę aby odpowiedź się nie pojawiła , no chyba że któryś z moderatorów ją skasował bo była podwójnie napisana , ale jedna z nich powinna zostać.
Ja osobiście uważam że nie powinno być możliwości pisania odpowiedzi, tylko zapytania na PM i Maila, było by mniej zaśmiecania i zbędnego pieprzenia. Zresztą tak już zrobiono na wielu forach.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
25-04-2013, 14:59
Post: #10
RE: Moderowanie działu giełda...
Odpowiedź się pojawiła.

Daneczek - jestem za tym, aby było tylko samo ogłoszenie. Ale to musi być jasno określone - albo są odpowiedzi, albo ich nie ma. Bo teraz to dopiero jest mętlik.



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name