Ocena wątku:
Niższe sprężyny do Galaxy 1.9 TDi
01-04-2013, 14:56
Post: #1
Niższe sprężyny do Galaxy 1.9 TDi
Witam.

Kupiłem swojego Galaxa na obniżonym zawieszeniu (prawdopodobnie oryginał, tak jak i ospojlerowanie) i pękła jedna sprężyna w przednim zawieszeniu.
Wymieniłem dwie na standardowe, bo nie mogłem poszukać oryginału, teraz chciałbym obniżone tylko nie wiem skąd takie wziąć. Na tyle są cały czas obniżone, nie wymieniałem.

Czy ma ktoś namiary na oryginalne obniżane sprężyny ? Czy muszą być dedykowane do Galaxy czy od Passata czy czegoś innego z grupy VAG też podejdzie ?

Pozdrawiam.
Reklama

01-04-2013, 15:49
Post: #2
RE: Niższe sprężyny do Galaxy 1.9 TDi
Poszukaj sobie w necie numerów seryjnych i wtedy zobacz w serwisie forda ceny. Nie wiem, o ile był seryjnie obniżany galaxy. Sharan 25mm. Wiem, bo mam takiego. Ale kupiłem jeszcze niższe sprężyny, obniżające o 40mm. Oczywiście już nie firmowe VW. To może być druga opcja dla Ciebie.
05-04-2013, 15:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2013 15:58 przez daneczek76.)
Post: #3
RE: Niższe sprężyny do Galaxy 1.9 TDi
dadi jak masz stara sprężynę to masz na niej kod paskowy i wtedy wiadomo co to za spręzyna, druga sprawa że oryginał był o 25mm w dół, i spokojnie w serwisie np: VW byś dostał takie sprężyny ale cena może zabijać.

tu masz wątek i wnim sa podane numery dokładnie 7 odpowieź



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprężyny obniżające Marcin vr6 1 2,298 10-03-2019 11:03
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name