Ocena wątku:
Kupno MFD??
14-03-2013, 23:31
Post: #1
Kupno MFD??
Panowie jak sprawdzić czy mogę w swoim autku zamontowac MFD? Pomóżcie gdyż zamierzam takowe nabyć ale nie wiem czy podejdzie do mojego auta. Za odp ślicznie dziękuję



[b]VW SHARAN 1.9 TDI
Aroska 1.0
Reklama

15-03-2013, 10:21
Post: #2
RE: Kupno MFD??
o jakich wtyczkach do zmiany piszesz?
jeśli ma ori wtyczki ISO to nic nie będzie musiał zmieniać, wiem bo ostatnio zamontowałem MFD DX u siebie w galaxym (miałem ori iso)
15-03-2013, 10:43
Post: #3
RE: Kupno MFD??
ale takie sygnały jak sygnał ABS , czy Gali możesz nie mieć na drugiej kostce ,a tam jest dodatkowa kostka i wtedy wato mieć takie coś TU KLICK TU
No chyba że kiedyś u ciebie była taka navi to już inna bajka.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
15-03-2013, 10:47
Post: #4
RE: Kupno MFD??
sygnał gala jest w ori wtyczce zasilajacej a ABS nie potrzeba skoro jest gala,
u mnie navi nie było dopiero ja montowałem, wszystko działa jak należy, dokupiłem tylko antenę do navi
15-03-2013, 11:56
Post: #5
RE: Kupno MFD??
na obudowie MFD powinna być (standartowo jest) naklejka z rozpisanymi pinami do wszystkich gniazdek jakie są w navi więc myślę że kolega powinien sobie tym poradzić bez większego kłopotu ( ja u sibie musiałem podać "stały +" na pin safe reszta była bez zmian, ale gumis ma VW więc tam na pinie "safe" powinien być "+" więc powinno być plug/play pod warunkiem jak zostało napisane wcześniej nie było nic "drutowane" w kablach
15-03-2013, 11:59
Post: #6
RE: Kupno MFD??
[Obrazek: schematpodcznietmcmfdli.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

tutaj masz schemat podłączenia
15-03-2013, 12:25
Post: #7
RE: Kupno MFD??
z tą płetwą bywa różnie może mieć tylko z modułem do telefonu Smile ja kupiłęm do siebie za 120zl od najnowszego sharana 7N z webasto, gsm i navi Smile



sharan 1.9 tdi 2004r.
mercedes c sport coupe 2.2cdi last edition
15-03-2013, 12:34
Post: #8
RE: Kupno MFD??
w tym momencie nie bardzo ogarniam o co chodzi! po co kombinowac z tą przejściówką?
jeżeli kolega ma u siebie ori wtyczki iso do zasilania i głośników to nie potrzebuje tej przejściówki, są w MFD wejścia iso więc nie widzę potrzeby dokładania kolejnych kabli

PS. jeżeli będziesz kupował MFD zwróć szczególną uwagę ażeby była to wersja C, D lub G, wersje A i B sa bez DX co wyklucza używanie nowych (po 2001 roku) map które to sa właśnie w DX
 Thanks given by: grucha_75
15-03-2013, 12:39
Post: #9
RE: Kupno MFD??
jeszcze się wtrące najlepiej wersje D gdyż bez problemu podłączysz ją pod licznik, kabelki porównaj sobie ze zdjęciem co prędzej podałem.



sharan 1.9 tdi 2004r.
mercedes c sport coupe 2.2cdi last edition
15-03-2013, 15:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2013 15:57 przez daneczek76.)
Post: #10
RE: Kupno MFD??
(15-03-2013 10:47)TomKrak napisał(a):  sygnał gala jest w ori wtyczce zasilajacej a ABS nie potrzeba skoro jest gala,
u mnie navi nie było dopiero ja montowałem, wszystko działa jak należy, dokupiłem tylko antenę do navi
Mylisz się ja mam gale i miałem zainstalowanie ori MCD w serwisie za MFD bo poszło do naprawy , a i tak jak z Niemiec przysłali nawigacja MFD ver.D. dobrze nie działała i krzyczała o sygnał ABS i dobrze nie pokazywała Nowsze MFD potrzebuje tej szerokiej wtyczki aby dobrze pokazywała.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naprawa Oryg. zmieniarki lub kupno uszkodzonej. piotto0 0 2,262 06-01-2013 19:30
Ostatni post: piotto0

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name