Ocena wątku:
odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
15-03-2013, 17:56
Post: #1
odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
witam.mam pytanie czy ktoś przerabiał sprzedaż cesji na umowe z pokwitowaniem poboru kasy za to.chodzi mi oto że miałem stłuczkę autem z nie swojej winy ,dostałem odszkodowanie auto sprzedałem juz komuś i od firmy ubezpieczeniowej dostałe małe pieniądze za szkodę , teraz firma która zajmuje sie odzyskiwaniem wszystkich nalezności od firm ubezpieczeniowych chce odemnie tą sprawe odkupić na umowę ceji .czy ktoś to z was przerabiał
Reklama

17-03-2013, 21:00
Post: #2
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
Zapytaj wujka Gogla - artykułów na ten temat jest więcej niż psów Burków, a 99% z nich odradza takie usługi. Jak umiesz pisać, to sam się boksuj z ubezpieczycielem - co wyrwiesz to Twoje. Te firmy nie powstają w celach charytatywnych.
17-03-2013, 22:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 22:13 przez bercik350.)
Post: #3
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
ja juz od firmy ubezieczeniowej dostałem ,napisałem odwołanie dołożyli parę groszy,dalej to juz firma co sama dalej zadziała bo jest mocna w przepisach ,a ja osobiście musiałbym wynająć prawnika i sprawa by się ciągła bóg wie ile.a oni chcą odkupic odemnie to na umowę cesji i oczywiście płacą od ręki za to.i dlatego pytam czy ktoś to przerabiał żeby nie wynikły z tego jakies kłopoty
18-03-2013, 02:03
Post: #4
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
Osobiście korzystałem z firmy, która zajmuje się odszkodowaniami, wiadomo nikt za darmo tego nie zrobi, ale taka firma ma własnych lekarzy prawników, którzy zrobią wszystko, żeby wycisnąć jak największe pieniądze, dlatego też uważam, że powinieneś chociaż się zorientować czy nie pomoże Tobie taki ruch w stronę takowej firmy.



[Obrazek: vd1c.jpg]
18-03-2013, 06:46
Post: #5
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
dodam też że auto sprzedałem ok 2 tyg temu i oto mi najbardziej chodzi.słyszałem że nie ma to znaczenia i jest na to 3 lata.ale niestety firma ubezpieczeniowa nie wyśiliła się z wypłatą należnej kwoty.
18-03-2013, 10:46
Post: #6
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
(18-03-2013 06:46)bercik350 napisał(a):  dodam też że auto sprzedałem ok 2 tyg temu i oto mi najbardziej chodzi.słyszałem że nie ma to znaczenia i jest na to 3 lata.ale niestety firma ubezpieczeniowa nie wyśiliła się z wypłatą należnej kwoty.

Ja odzyskując pieniądze do 3 lat również nie miałem już posiadanego auta, także sprzedaż nie robi Smile masz 3 lata i to się liczy.



[Obrazek: vd1c.jpg]
18-03-2013, 16:33
Post: #7
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
czyli warto tej firme sprzedać to na umowę cesji oczywiście bez kłopotów w pózniejszym czasie
19-03-2013, 10:06
Post: #8
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
Szczerze mówiąc czy warto czy nie to już sam się musisz przekonać, ja miałem styczność przed upływem 3 lat i po wyprzedaży auta już, po wyprzedaży ponieważ miałem szkodę całkowitą.



[Obrazek: vd1c.jpg]
20-03-2013, 12:34
Post: #9
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
Wedlug mnie problemow nie powinno byc, poniewaz jak koledzy wyzej pisza odszkodowanie przedawnia sie po 3latach chyba ze przestepstwo ale tutaj to juz mniejsza o to.
Zalezy jeszcze co w takiej umowie bedzie napisane. Jesliby udalo ci sie od nich wyciagnac taka umowe przed podpisaniem to moglbym zobaczyc do niej i w miare mozliwosci ocenic ja.
20-03-2013, 16:43
Post: #10
RE: odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych
ok pośle na priv




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name