Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
firma Febi Bilstein
#1
Witam kolegow. pytalem w innym watku ale chyba zginelo. Co sadzicie o jakosci czesci tej firmy (Febi bilstein). Chodzi mi przede wszystkim o oslony przegubow. Mam do wyboru febi lub skf.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz




#2
Ja nie miałem z tą firmą problemów Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#3
oslony przegubów to si ekupuje spidana albo lobro. To na tyle tani element ze nie ma co sie zastanawiac. Febi to taki sredniak i pewne elemnety im wychodza a inne juz nie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#4
wlasnie mialem spidana i w Ibizie nie wytrzymaly nawet 3 miesiecy ;]
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz
#5
dziwna sprawa bo rownie dobrze mogles powiedziec ze ori nie wytrzymal 3 miesiecy. Albo jakas wadliwa partia, moze jakies zleżałe lyb przy zakladaniu zostaly uszkodozne.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#6
Nie wiem wesol i nie chce polemizowac. Ale mielismy w firmie zaufanie do spidana i np do vito zakladalismy cale poloski spidana i wytrzymywaly okolo roku. Od jakiegos czasu przezucilismy sie na tanszego rzemieslnika i o dziwo juz dwa lata spokuj. To tak jak z chinszczyzna. Niektora juz jest zepsuta przed zalozeniem a niektore wyroby sa na najwyzszym poziomie (np. iphone-telefony czy inny sprzet wyprodukowany pod nadzorem firm zewnetrznych).
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz




#7
Nie przecze ale unas w SGa mamay GKN'a i poloski i oslony i umnie jeszcz eori sa bo widizalem wytloczenia na tych gumach. Ja tam wymienialem w poprzednim golfie na spidana i powiem szczerze, ze bylem zadowolony. W innych markach tez jak wymienialem przeguby itp to zawsze spidany bralem z zaprzyjaznionego sklepu i zero porblemów bylo.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości