Ocena wątku:
jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
05-04-2013, 17:14
Post: #11
RE: jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
Witam osobiście używam nokia ck-600 w sharanie ,używałem również parotta ck3100 też się dobrze sprawuje.Nokia ma więcej ustawień wejście muzyczne(mp3 przez telefon) duży kolorowy wyświetlacz.Parrot ma fajne komunikaty głosowe (aktualizacja banalnie prosta przez bloototh) .
Reklama

05-04-2013, 17:18
Post: #12
RE: jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
U siebie robiłem aktualizację pod bt i działa super - w końcu jest miejsce na telefon. Słuchawki bluetooth są ok tylko nie pamietam już ile ich zgubilem, można pomyśleć o glosniczku bt np. nokii



sharan 1.9 tdi 2004r.
mercedes c sport coupe 2.2cdi last edition
26-06-2013, 22:07
Post: #13
RE: jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
Ja nabyłem sobie radio alpine ute-72bt.
W zestawie mikrofon z dosyć długim kablem. Ogólnie działa calkiem nieźle. Na ekranie radia wyświetla się kto dzwoni, można radiem obsługiwać podstawowe funkcje telefonu (oddzwanianie, książka telefoniczna).



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
15-12-2015, 15:42
Post: #14
RE: jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
Ja kupiłem ostatnio sobie zestaw słuchawkowy, długo szukałem bo chciałem coś dobrego. Tutaj można poczytać jak wybrać dobry sprzęt, może się komuć przyda wpis.
16-12-2015, 10:16
Post: #15
RE: jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
Kupiłem analogiczne pudełeczko do tej Nokii proponowanej kilka postów powyżej, bo zdarza mi się przesiadać do różnych samochodów firmowych. Mam wtedy wszystko jak w swoim samochodzie.

Mój to Blaupunkt bt df 112 i jest ładowany przez złącze micro-usb - wystarczy ta sama ładowarka, co do telefonu (tak w ogóle, to na jednym ładowaniu pracuje wieki). Wybrałem go, bo podobno ma możliwość połączenia dwóch telefonów jednocześnie, ale coś mi w tym zakresie nie wychodziło i na razie dałem spokój.
21-12-2015, 15:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 15:10 przez qba.)
Post: #16
RE: jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
W mojej Alhambrze był już Parrot CK3100. Niby działa, ale nie do końca (np to zestaw decyduje czy będzie wybieranie głosowe czy nie) no i po podłączeniu nie wyświetlają się informacje z radia na wyświetlaczu komputera. Nie bardzo się go da też zaktualizować do najnowszego firmware`u bo pod koniec wywala błąd.

Nie licz też na importera Amervox bo jeśli u nich nic nie kupisz, nie odpowiedzą na żadne pytanie (nawet jeśli chcesz się upewnić, bo nowy zestaw chcesz kupić komuś na prezent).

Ogólnie: jeśli jest za darmo albo w pakiecie z autem - można używać. Jeśli chciałby ktoś wydać na to żywą gotówkę - nie polecam ze względu na zerowy support importera i nie do końca jasne zachowanie urządzenia
21-12-2015, 15:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 15:34 przez m-blue.)
Post: #17
RE: jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
Mam 3 takie zestawy, jeden miałem w sharanie z belgii, jeden kupiłem na allegro do drugiego auta a trzeci też był w aucie sprowadzonym ( przekładałem do następnego). We wszystkich zmieniłem soft na polski, nie było problemu z kontaktem, chociaż o cuda nie pytałem, miałem problem z aktualizacją. BT się rozłączał, ze względu na brak autoryzacji przy połączeniu, jak klikniesz aktualizuj to w momencie laptop pyta o pozwolenie na połączenie, pod win 7 masz to okno schowane ( najczęściej) i stąd wywala błąd.
Osobiście i to nie tylko moja opinia, lepszego i prostszego w montażu zestawu nie widziałem, jak masz przejściówkę to wpinasz między radio i jedyne co podłączasz to mikrofon. Czysty dźwięk, wybieranie głosowe. Jakbym miał dać za niego 500zł, jak wołają w serwisach, to pewnie bym odpuścił, ale że używki są po 200 a montaż to przyjemność, to innego bym nie kupił.
Minus taki, że przez nieuwagę można urwać przycisk słuchawki, trzeba kleić bo obudowy nie kupisz a jedynie cały wyświetlacz.
Reasumując, sądzę, że nie do końca wiesz jak go używać, stąd problemy. To, że nie masz info na fisie, to pewnie ktoś w kostkach mieszał i tyle. Zmienisz język, przeczytasz instrukcję i będzie okSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
 Thanks given by: qba
21-12-2015, 16:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 16:33 przez qba.)
Post: #18
RE: jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
To że przez pierwsze 20-30 sekund słychać mnie jakbym był w tunelu to chyba nie jest kwestią umiejętności obsługi. Inna sprawa: ustawiłem jedno słowo kluczowe do wybierania głosowego i podczas rozmów na różne tematy nie używając tego słowa, nagle załącza się zestaw. Gdy chcę ja zadzwonić to po wypowiedzeniu słowa raz się załącza a raz nie.
A pytanie moje typowo techniczne też nie jest z kategorii cudów.
Język próbowałem zmienić, ale udało się tylko na angielski (z niemieckiego). Z tym Bluetoothem jeszcze pokombinuję, być może jest to kwestia tego okienka którego nie ma (ale wiem o co chodzi). Dzięki za sugestię - odwdzięczyłem się klikiem w THANKS
Widziałem różne cuda i różne firmy. Rzadko kiedy czegoś nie polecam.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zestaw głośnomówiący Sharan I 2005 polift maciejszypulski 6 2,672 21-12-2019 01:01
Ostatni post: matade11
  orginalny zestaw głośnomówiacy w Sharan mariusz3511 3 2,565 04-12-2016 23:04
Ostatni post: mariusz3511
  Jaki Emulator zmieniarki? Jak łączyć smartfon? Fura 4 4,332 05-06-2015 16:36
Ostatni post: jackol
  fabryczny zestaw głosnomówiący sharan +radio gamma bercik350 8 9,084 01-05-2013 16:59
Ostatni post: maryoushek
  Po podłączeniu radia przestały działac kieruni przy zamykaniu auta. Tobi6 5 3,980 30-07-2012 11:00
Ostatni post: Tobi6
Lightbulb Mini ISO Zielony - Sterowanie z kierownicy, zestaw Telefon daneczek76 0 8,096 08-02-2012 10:43
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name