Ocena wątku:
zasilanie cb
17-02-2013, 08:44
Post: #1
zasilanie cb
witam.
czy ma ktoś podłączone zasilanie cb pod oryginalne radio?
kombinuję w ten sposób , żeby przy włączeniu zapłonu włączało się również cb , a po wyjęciu kluczyka gasło razem z radiem.
pod który kabelek w radiu pociągnąć + z cb?
Reklama

17-02-2013, 10:05
Post: #2
RE: zasilanie cb
(17-02-2013 08:44)sarkrz napisał(a):  witam.
czy ma ktoś podłączone zasilanie cb pod oryginalne radio?
kombinuję w ten sposób , żeby przy włączeniu zapłonu włączało się również cb , a po wyjęciu kluczyka gasło razem z radiem.
pod który kabelek w radiu pociągnąć + z cb?

Nie rób tak, bo będziesz się słyszał w głośnikach i zakłócenia będą Wink Poszukaj innego kabla z + po zapłonie.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
17-02-2013, 13:34
Post: #3
RE: zasilanie cb
to dobrze jak się będę słyszał w głosnikach.
i tak miałem zamiar się pod głośniki podłączyć dla lepszego odbioru.
a te zakłócenia to skąd się wezmą?
przecież zasilanie radia ma filtr przeciwzakłóceniowy.
17-02-2013, 13:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013 13:38 przez Scrappy.)
Post: #4
RE: zasilanie cb
(17-02-2013 13:34)sarkrz napisał(a):  to dobrze jak się będę słyszał w głosnikach.
i tak miałem zamiar się pod głośniki podłączyć dla lepszego odbioru.
a te zakłócenia to skąd się wezmą?
przecież zasilanie radia ma filtr przeciwzakłóceniowy.

No nie wiem czy tak dobrze. Mówisz coś, a to powraca głośnikami. Ja tylko mówię co ja zaobserwowałem.
O tych zakłóceniach to mi się pomieszało, bo to było jak się pod zapalniczkę podepnie, i włączy nawigację czy coś tam innego do niej.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
17-02-2013, 23:54
Post: #5
RE: zasilanie cb
ja mam pod zapalniczke plus i minus podlaczony i nie mam zadnych zaklucen nawet jak wlacze navi czy lodowke samochodowa.podlaczylem sie w kostke pod panelem srodkowym
23-02-2013, 09:04
Post: #6
RE: zasilanie cb
też tak mam .
sharan 99 r



SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI":P




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name