Ocena wątku:
Urwane zabezpieczenie pompowtrysku
02-02-2013, 22:56
Post: #1
Urwane zabezpieczenie pompowtrysku
dzisiaj byłem na wyregulowaniu pompowtrysków i wielkie zdziwienie ze nie można zrobić luzu na trzecim wtrysku, po odkręceniu dzwigienek okazało się ze urwane jest zabezpieczenie Auto chodziło normalnie zanim to zobaczyłem,lecz na zimnego kulał przez jakieś 5 sek.nie wiem czy to od tego czy nie.Miał ktoś już coś takiego??


Załączone pliki Miniatury
   
Reklama

02-02-2013, 23:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2013 23:36 przez wesol.)
Post: #2
RE: Urwane zabezpieczenie pompowtrysku
cos gdzies czytalem o tym chyba na forum golfa. Oto ktos pytal i chyba byla mowa ze to nic strasznego ze niby mozna tak smigac ale raczje tez bym sie tym zajął by bylo jak fabryka nakazała.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
03-02-2013, 00:42
Post: #3
RE: Urwane zabezpieczenie pompowtrysku
ja zakupiłem pompke od 130KM i wiziełem tylko z niego zabezpieczenie do swojej pompki bo nigdzie nie mogłem znaleść na necie z numerem AC.wiec zaczełem szukać u siebie po wiosce i dorwałem za 250 zł i jak narazie hula.od czego to mogło się stać??dzwoniłem do kumpla który ma serwis diesla i mówił mi ze to dość czesta usterka pompek.
03-02-2013, 08:27
Post: #4
RE: Urwane zabezpieczenie pompowtrysku
normalne zużycie sie. Wszystko co pracuje jest narazone na awarie. Ujednego szybciej u drugiego wolniej. Od niczego to niezalezne. I tak zdarza sie ze to siada. Tak jak pisalem niekotrzy nawet nie wiedza ze cos jest nie tak póki nie sciagna dzwigienek.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wysoki BIP na pierwszym pompowtrysku. Duke258 4 3,530 13-06-2015 08:47
Ostatni post: wesol
  Urwane koło pasowe wału korbowego Kondziu89 21 14,801 17-01-2015 10:05
Ostatni post: raventes

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name