Ocena wątku:
Daszek na klapę
11-05-2013, 12:02
Post: #21
RE: Daszek na klapę
A ma ktoś z was taki daszek z allegro i może powiedzieć o jakości wykonania i spasowania oraz czy pod wpływem temperatury bardzo się odkształca???



był Sharan 2.8 lpg 4x4 2001
jest rrrumsterrr
do pracy jumper
Reklama

11-05-2013, 21:07
Post: #22
RE: Daszek na klapę
Ten ori daszek jest kolejony i posiada 3 magnesy. Więc trzyma się jak go przyłożysz do klapy. A jak ktoś chce daszek z allegro to moge go oddać za 50zl tylko trzeba by było podjechac po niego. Mi osobiście się one nie podobają - te z allegro oczywiście.



sharan 1.9 tdi 2004r.
mercedes c sport coupe 2.2cdi last edition
29-05-2013, 21:42
Post: #23
RE: Daszek na klapę
http://allegro.pl/galaxy-sharan-alhambra...79163.html cos jak to ?
29-05-2013, 22:02
Post: #24
RE: Daszek na klapę
Koledzy, temat jest długi na kilometr, a nie ma ani słowa dyskusji o ewentualnych praktycznych korzyściach z takiego daszka. Czy są jakieś? Szyba się mniej brudzi? Spalanie spada o połowę? Smile

Że optycznie robi wrażenie, to widzę. Coś poza optyką daje?
29-05-2013, 23:14
Post: #25
RE: Daszek na klapę
Tu chyba o ta optykę chodzi po to jest tuning i nazywa sie spoiler Wink dalem link tej aukcji bo poszukuje jak najbardziej ku ori bo ulepa za 199 zl który jest na aukcjach nadal zerwalem i odmalowalem klapę na nowo Wink
30-05-2013, 16:39
Post: #26
RE: Daszek na klapę
Że wygląda, to widać. Podoba mi się to szczególnie na ciemnych samochodach. Ciekaw jestem opinii osób, które założyły i mogą powiedzieć, że po założeniu coś się zmieniło.
30-05-2013, 18:01
Post: #27
RE: Daszek na klapę
To jest właściwie lotka a nie spoiler. Czyli pełni funkcję czysto estetyczną, a spoiler w sportowych autach tylnonapędowych wyraźnie wystaje ponad linię auta i jest pod takim kątem aby dociskać auto do asfaltu. Taka lotka na Sharanie nic nie zmieni Wink
30-05-2013, 21:27
Post: #28
RE: Daszek na klapę
jak ktoś może dac linka z jakąs aukcja allegro aktywną na której jest pokazany przykład auta jak wygląda i najlepiej jak najbliżej orginału Smile wyglądowo wiem ze kolega daneczek dawał link ale na nim sama lotka a chciałbym widzieć jak to się ma w orginał bo nie wiem ja nieodróżniam tych laminatów Smile
31-05-2013, 09:31
Post: #29
RE: Daszek na klapę
śledze temat i dalej nie bardzo coś z niego wiem czy ktoś z was koledzy kupił ten daszek co kolega daneczek podał link i założył lub porównał z originalem że wart jest tej kasy a najważniejsze nie szpeci auta poprostu najlepiej chciałbym usłyszeć opinie kogoś kto go kupił i właśnie jego żeby sie nie rozczarować jak przyjdźie do domu.na zdjęciach to na zdjęciach wszystko jak odpowiednimO sie podejdźe do zdjęcia to wyjdzie ładnie.
31-05-2013, 12:46
Post: #30
RE: Daszek na klapę
Ja tez czekam na taka opinie który kupić sprawdzony Wink




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Progi + daszek (blenda) [Mk.1] nostra 15 12,142 03-03-2013 22:31
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name