Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dorobienie kluczyka
#1
mam pytanie ile może kosztować dorobienie kluczyka do vw sharan 99r. bez pilota zwykły kluczyk ??? dzieki za pomoc
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




#2
ok 250zł bez pilota i ok 500zł z pilotem, do modelu po liftingu (scyzoryk) trochę droższy.
Odpowiedz
#3
nie to jest zwykły bez pilota .
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
#4
ja dorabiałem teraz kluczyk zwykły żaden scyzoryk
i imo ze zmiennym kodem 180 zł
z imo ze stałym kodem 160 zł
Odpowiedz
#5
a o co chodzi z tymi kodami że tak zapytam ? jestem nowy i sie nie orientuje tak jak wy . ale dzięki za odpowiedzi
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
#6
każdy kluczyk ma pigułkę - kod do immobilaizera


Odpowiedz




#7
rozumiem dzięki . a jaka jest różnica pomiędzy tymi kodami co pisałeś
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
#8
Jak masz stary zniszczony kluczyk czyli jego grot to rozbierz ten plastik czarny a w nim masz taki maly prostokacik musisz go przelozyc do nowego kluczyka. To jest jakby ,,czujka" ktora immobilizer widzi.
Odpowiedz
#9
ta pastylka to transponder czyli jak sama nazwa wskazuje wysyla odpowiedni kod do pętli w stacyjce. Jesli jest zgodny z tym co jest zapisane w immo auta to zezwala na rozruch silnika. Starze auta maja pastylki ze stalym kodem a nowsze maja ze zmiennym ktory zmienia sie caly czas wg pewnej sekwencji wiec taki kod zmienny nie da sie dorobic.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#10
ha ha zmienny kod bez sensu , koleś jak idzie zajumać auto bierze sterownik z wykasowanym immobilizerem dwa śrubokręty i łamak i klucz 17 " . i już sens zmiennych kodów poległ gruzem ;-)
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po przekręceniu/wyjęciu kluczyka silnik nie gaśnie mwcorporation 28 22,325 18-12-2018, 16:44
Ostatni post: tolus24
  Programowanie/kodowanie/dodawanie kluczyka/kluczy daneczek76 174 46,955 10-12-2018, 22:14
Ostatni post: artur21a4
  silnik nie startuje po przekręceniu kluczyka kazix 11 7,646 11-02-2018, 14:47
Ostatni post: ashashi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości