Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rurka aluminiowa, skraplanie
#11
cene na allegro podałem przykładową, a spawanie nadal mysle za rozsądne rozwiązanie.tak jak kolega @Jabol napisał spawał 3 razy i za każdym razem strzeliła w innym miejscu czyli to nie wina spawu a materiału.a jesli po zespawaniu rurki strzeli ta druga rurka to też będzie wina spau na tej pierwszej????mnie nikt nie przekona ze spaw jest beeeee.
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




#12
no to cena z allegro sie nie pokrywa bo te przewod kosztuja krocie akurat. Inne czesci instalacji sa dostepne ale one nie ulegaja tak awariiwiec tego jest duzo. Co do spawania to owszem moze to zdac egzamin jak ta rurka nie jest juz zlomem czyli jest co spawac. Zazwyczaj lepiej jest odrazu zapodac nowy kawalek rurki i cieszyc sie juz praktycznie na zawsze z wyeliminowania problemu.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#13
wsadzać węże elastyczne do klimy. Mam u siebie do tylnego parownika -po temacie z korodującym aluminium.
"klimaschlauch"
Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - www.forgedwheels.pl
Odpowiedz
#14
ja na razie mam rurki juz drugi rok szczelne :> ale wiem że koledze zarobili elastyczny wąż i już 3 rok będzie śmigał
sharan 1.9 tdi 2004r.
mercedes c sport coupe 2.2cdi last edition
Odpowiedz
#15
czy ma ktoś jakieś fotki albo porade jak to dokładnie zrobić gdzie spawać gdzie ciąć gdzie wstawić ten wąż ile go wstawić jak ma lecieć czy do tylnego parownikA TEŻ te węże zamiast rurek jaki to wąż dokładnie hydrauliczny
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pęknieta rurka klimy - wymiana/naprawa janek1830 57 15,831 10-06-2023, 18:53
Ostatni post: Łukasz12502
  Skraplanie wody z klimatyzacji dogberry_33 28 11,504 18-06-2018, 22:33
Ostatni post: pawlik835

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości