Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcę kupić sharana,proszę o poradę
#61
benzyna owszem...
mozna kupic z przebiegiem mniejszym niz 300 000... bo diesle przewaznie 300 000 maja zdjete ze stanu Smile

znam handlarzy tu w PL i DE...

teraz kupienie auta w niemczech wcale n ie oznacza ze nie cofany... niemcy cwany narod i juz sie nauczyl ze szybko sprzeda sie maly przebieg Smile

a jak z komisu ktory prowadzony jest przez przybyszow ze wschodu lub z poludnia to na bank cofany... takie realia
nawet sie nauczyli ze wlasciciel komisu ktory nie wyglada jak niemiec - nawet nie wyjdzie jak polak przyjedzie tylko wysyla "niemca" pracownika lub wygladajacego jak niemiec aby nie sploszyc "klienta"... Smile
Odpowiedz




#62
Ja kupiłem niedawno diesla z przebiegiem grubo poniżej 300 i na bank nie miał ściąganego z blatu ani 1 km Smile
Odpowiedz
#63
jak poszukasz to znajdziesz ja szukałem poł roku
Odpowiedz
#64
ja jestem wręcz odwrotnego zdania niż co niektórzy koledzy im starsze auto tym będzie najczęściej bardziej zaorane na pewno jeśli chodzi o przebiegi też ponieważ już jest nie serwisowane tylko robione gdzieś tam a wiadomo jak to Niemcy oni wieżą w ASO potem jak auto idzie w drugie i dalsze ręce to już z tym gorzej ponieważ koszta i nie opłaca się tego robić w ASO i te auta najczęściej są u uboższych Klienów najczęściej nie Niemców a innych nacjia tu z serwisem jest różnie. Uważam że spokojnie można kupić samochód 5 -6 letni z przebiegiem 170 -220 tys na blacie oczywiście nie za taką kasę jak na allegro ale można.
proszę a oto dowód Tu KLICK TU
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#65
zgadzam się z opinią kolegi daneczka. im więcej poprzednich właścicieli tym większy wydatek na naprawę wszystkiego, jak się zdecydujesz kupić coś takiego. każdy dba inaczej i nie każdy robi, niektórzy tylko jeżdżą i sprzedają dalej jak zaczyna się psuć. najlepszym choć nie najłatwiejszym rozwiązaniem jest szukać auta od prywatnego sprzedawcy zza granicy i najlepiej, jak kolega wspomniał, w okresie zaraz po końcu gwarancji. ja kupiłem swojego galaxa od wujasa, który od nowości nim jeździł i faktycznie - naprawiał wszystko w ASO lub u niemieckich mechaników od VW/AUDI, a tam nie bawią się w regeneracje tylko najczęściej w wymianę. wpakował kupę kasy z tego co mi pokazywał Wink
co do przebiegu to różnie z tym bywa, bo za granicą ludziska kręcą liczniki przez ubezpieczenie - ja mam auto z przebiegiem 176 tys na blacie - realny przebieg 250 tys Big Grin ale i tak wiem co mam.
u nas kręci się licznik żeby sprzedać za grubszy hajs
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
Odpowiedz
#66
Witam. Pozwolicie że się dołaczę do tematu. Chcę kupić sharana z 2000 z silnikiem 1.9 TDi 90kM. Co możecie mi powiedzieć na temat tej wersji jako użytkowników. Samochód głównie na dojazdy do pracy ale i na wyjazdy rodzinne. Pytam was jako użytkowników. Proszę o podanie zalet i wad wyboruWink
VW Sharan 1,9TDI ANU 90kM 2000r.
Odpowiedz




#67
Wadą tego silnika w tym aucie są bardzo skromne osiągi Smile O ile podczas normalnych dojazdów do pracy może wystarczyć, o tyle jak zapakujesz go po dach może być stanowczo za mało mocy.
Odpowiedz
#68
Ja bym to ujął tak- pasuje ci ta moc to bierzesz 90 koni i jedzisz. Jelsi jednak planujesz wieksza moc to nie pakuj sie w ten motor bo jest duzo mniej rozwojowy. Jesli bedziesz chcial w przyslosci miec wiecej koni to bierz wersje 110 , 115 czy 130 konna. Tu przesiadki na wieksza moc nie sa problematyczne ani zbytnio nie wymagaja duzych nakladów finansowych.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#69
Ja mam 130 koni i zrobiłem dziś małą trasę. I powiem że rakieta to to nie jest,przy 100 km/h wyprzedzić kogoś to już nie jest takie hop...,tylko hop hop Wink
Odpowiedz
#70
No niestety masa robi swoje ale przede wszystkim opor powietrza. Ja mam w sharanie 160 koni i ni idzie tak rewelacyjnie jak w golfie w kombiaku gdzie mam tez 130 konna wersje. Golfem sie leci a porównaniu do sharana.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chyba chcę SGA ale czy w przyrodzie wystepuje taki setup? basu 6 1,484 22-02-2022, 06:50
Ostatni post: wesol
  Na co zwrócić uwagę przy zakupie Sharana showmelinks 2 1,593 31-10-2021, 19:40
Ostatni post: showmelinks
  Dlaczego kupić SGA i jak kupić dobry egzemplarz marecki_name 123 127,187 12-08-2021, 10:12
Ostatni post: wesol
  Prośba o poradę przy zakupie Alhambry Pitutek 3 1,979 12-05-2019, 12:50
Ostatni post: Pitutek
  Chcę kupić - Łomża - proszę o radę Maja2011 0 1,154 28-09-2018, 00:40
Ostatni post: Maja2011
  Zakup pierwszego sharana. Papik_zlotow 6 2,664 14-08-2018, 05:14
Ostatni post: Papik_zlotow
  Sharan II, proszę o sprawdzenie Szafex87 2 1,621 11-02-2018, 12:40
Ostatni post: Czerwony
  Chcę kupić sharana z allegro pirx 13 4,755 17-01-2018, 17:43
Ostatni post: Grześ K.
  Co kupić 1.8 T czy 2.8 V6 bandit84 42 24,647 20-01-2017, 13:13
Ostatni post: Bartas
  Pomoc o sprawdzenie sharana poodzio 23 7,286 14-12-2016, 14:14
Ostatni post: poodzio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości