Ankieta: Podoba wam się nowy Sharan ?
Tak i to bardzo
Może być
Mogli się bardziej postarać
Bez rewelacji
Fatalny następca
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
nowy Sharan III generacja
26-04-2010, 00:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2010 12:34 przez marecki_name.)
Post: #1
nowy Sharan III generacja
Witam

jak przystało na miłośników modelu pora przedyskutować coś nowego

Po oczekiwaniach dość długich (Galaxy III generacji wyszedł szybciej) doczekaliśmy się i Sharana III generacji debiut jak to bywa najczęściej odbył się na targach samochodowych w Genewie.

Tutaj krótka recenzja i parę fotek Smile

Sharan III generacji

i filmik

http://www.dailymotion.pl/video/xcl0z3_sharan_auto
Reklama

27-04-2010, 21:10
Post: #2
RE: nowy Sharan III generacja
tylko skoda ze alhambra III jest taka sama jak sharan
28-04-2010, 00:03
Post: #3
RE: nowy Sharan III generacja
No niestety Daro takie było założenie tego modelu Smile trzy firmy, trzy modele, design ten sam Smile jedynie co to Galax z MK3 się wyłamał . A i tak Sharan III od Alhambry III delikatnie różni się przodem i tylnymi światłami. Galaxy nowy wygląda bardzo dobrze Smile jednak jeżeli miałbym wybierać stawiałbym na Sharana Smile. Co prawda niema go jeszcze w cenniku ale myślę że koło 100 tysięcy trzeba będzie liczyć na podstawową wersje Smile.
06-06-2010, 20:38
Post: #4
RE: nowy Sharan III generacja
Witam wszystkich, z zewnątrz bardzo ładny sylwetka opływowa i uszlachetniona chromowanymi wstawkami w drzwiach. Wnętrze dosyć ciekawe (brak typowo niemieckiego ubogiego stylu). Jedyny minus jak dla mnie to brzydko wyglądające siedzenia trzeciego rzędu.
29-08-2010, 02:49
Post: #5
RE: nowy Sharan III generacja
Witam
Wygląd i prezencja OK OK OK, co do funkcjonalności to by trzeba pojeździć.
Bardziej podoba mi się w czerni. Bo właśnie mam teraz czarnego w wersji I.
pozdrawiam
25-01-2011, 23:48
Post: #6
RE: nowy Sharan III generacja
Witam
Wygląd ok dużo dodatków schowków bajerów typu elektyrczne drzwi przesówne ułatwione wsiadanie ale - będzie miało się co psuć..
A tak serio czy zwróciliście uwagę że siedzeń nie można już wyjąć tylko schować w podłogę w wyniku czego wysokość wielkość przestrzeni ladunkowej się zmniejszyła, dawna pojemność to 2 610l a w nowym 2 297 czli nowy ma o 313 litrów mniej.
Jak dla mnie dodatkowy minus to filtr cząstek stałych i konieczność uzupełniania płynu średni co 10 000
Duży plus to mniejsze deklarowane spalnie 5.5l/100km (jak osobówka niezbyt chce mi się w to wierzyć czas pokaże...), mój 2.0 TDI spala średnio 9l/100 km

Dalsze różnice wyjdą w "praniu"
03-12-2014, 18:08
Post: #7
RE: nowy Sharan III generacja
Ciekaw jestem czy ktos na forum ma nowego Sharana/Alhambre. Jak tam sie sprawuja te autka? Mi najbardziej nie podoba sie chwilowo brak porzadnego tempomatu, takiego w kierownicy z mozliwoscia ustawienia limitu predkosci, no ale taki standard VW.



2014 SEAT ALHAMBRA SE LUX 2.0 TDI CR 140KM
03-12-2014, 20:22
Post: #8
RE: nowy Sharan III generacja
Kilka osób na forum ma juz te nowe sharany, ale cos malo się ostatnio odzywają. Mi ze wszystkich trzech najbardziej podoba się Galaxy, starają i alhambre wg mnie zepsuli, nie podoba mi się tak jak wcześniejsze wwersje



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
03-12-2014, 20:56
Post: #9
RE: nowy Sharan III generacja
Witam wygląd ładny kokpit też mi się podoba ale te tylne siedzenia porażka jakby przełożone z zafiry jedynki
03-12-2014, 21:23
Post: #10
RE: nowy Sharan III generacja
Kolega, który ma nową Alhambrę twierdzi, ze tylne (składane) fotele są wygodne i duże. Próbował sam, a jest dużym facetem.

Zarówno w Sharanie/Alhambrze, jak i Galaxy (teraz to już nie jest rodzeństwo) siedzenia trzeciego rzędu są składane. Nie podoba mi się to (u mnie w rodzinie wszyscy wysocy), ale samochody ogólnie fajne.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,887 17-09-2016 23:00
Ostatni post: wesol
  Jestem nowy kilka pytan marianheweltowy 16 7,535 11-11-2013 22:21
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name