Ocena wątku:
E-papieros co polecacie?
31-07-2012, 20:09
Post: #1
E-papieros co polecacie?
Mam zamiar zakupić jakiś zestaw e-papierosa i nie mam pojęcia co kupić bo wybór jest ogromny.Możecie mi coś doradzić cena nie gra roli.



Reklama

31-07-2012, 22:04
Post: #2
RE: E-papieros co polecacie?
Napizse tak kupiłem zonie (sam nie pale)jakis rok temu za ponad 300zeta tego e-fajka cieszyła sie nim jakies 4 miechy...potem fajek poszedl w kat i pali dalej normalne fajki..zreszta kilku moich kolegow ma dokładnie tak samo...lezy i marnuje sie bo go nie uzywaja..nie oducza palic to ci powiem napewno.a co kupisz i zrobisz twoj wybor.pozdro



SHARAN 1,9 TDI 110 kM 1999r
[Obrazek: icon1.png]
01-08-2012, 20:43
Post: #3
RE: E-papieros co polecacie?
Kolego stasio59 mieszkam 30 km od morza 40 mam w góry więc nie robią na mnie wrażenia te atrakcje Big Grin.Nie mam zamiaru rzucić papierosów więc to też nie problem.Chodzi oto że w pracy mam zakaz palenia i w ten sposób mogę obejść ten zakaz.Smile



02-08-2012, 00:59
Post: #4
RE: E-papieros co polecacie?
W robocie śmiejemy z jednego, że został mu e-papieros i cyber-sex...
02-08-2012, 23:41
Post: #5
RE: E-papieros co polecacie?
Tu mogę się kompetentnie wypowiedzieć, ponieważ już trochę tych inhalatorów przerobiłem.
1. Jeżeli palisz mało i słabe a jednocześnie cenisz komfort i styl to polecam efektowny avangarde cigarette. Model w etui w kształcie paczki papierosów który jest jednocześnie ładowarką, czyli ładujesz raz w tygodniu pudełko od którego z kolei codziennie ładujesz aku do inhalatora. Wizualizacja w postaci lampki na końcu fajki i aktywacja po zaciągnięciu bez konieczności przyciskania włącznika żarnika.
2. jeżeli palisz jak smok? to potrzebujesz inhalatora tak zwanego pena, który da Ci to coś po gardle-) tu polecam colinss albo mild, tylko duży i gruby. Obecnie palę Volish Ego 3.1 ale dopiero tydzień więc nie mam jeszcze zdania bo podstawą w inhalatorach jest żarnik który po jakiś 6 do 8 miesiącach się po prostu kończy. Jeżeli poczujesz zawód, że to jednak nie zastępuje Twojej potrzeby zapalenia, proponuję mocniejszą dawkę nikotyny i szukanie swojego smaku, ja używam płynu mild liquid 18mg nikotyny. Są też 24, 14, 11 i bez nikotyny czyli 0 odjazdowe są też owocowe firmy Liqueen, ale to już jak, co, kto lubi.
ps. cyber-sex jest OK.-)



SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
03-08-2012, 17:55
Post: #6
RE: E-papieros co polecacie?
Dzieki Bobbudow to się nazywa fachowa pomoc Smile możesz mi jeszcze polecić jakiś zestaw pale ok paczki dziennie.Co muszę kupić oprócz tego zestawu http://allegro.pl/2x-e-papieros-volish-e...00863.html żeby mi wystarczyło na 4 miesiące do następnej wizyty w PL bo jestem całkiem zielony w temacie Big Grin



03-08-2012, 22:59
Post: #7
RE: E-papieros co polecacie?
Na pewno więcej płynu, ja zużywam dwudziestkę miesięcznie a w tej ofercie jest dziesiątka i to pewnie bez nikotyny-)na początku i tak będziesz szukał swojego smaku więc warto dokupić parę dziesiątek żeby sobie popróbować, niech w tym zestawie nie zabraknie smaku marlboro,)
przez pierwszy tydzień będziesz miał większe zużycie płynu bo pewnie nie będziesz wyjmował fajki z ust, ale to minie.
jeżeli wyjeżdżasz? Obowiązkowo dokup zapasowy zespół grzewczy.
Przydaje się też sprężone powietrze takie jak do przedmuchiwania np. komputerów, chociaż ja używam sprężarki na budowie-) bo ważnym jest żeby zestaw był czysty.
Miłej inhalacji.



SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
 Thanks given by: empoli71
02-12-2012, 00:10
Post: #8
RE: E-papieros co polecacie?
Moim zdaniem taki e-papieros to dobra sprawa Smile Kupiłam go na imieniny mojemu tacie, który był nałogowym palaczem i pomogło mu to rzucić palenie. Jest nieszkodliwy, więc spróbować zawsze można Wink
03-12-2012, 01:03
Post: #9
RE: E-papieros co polecacie?
Czy jest nieszkodliwy? to nie takie oczywiste) bo oprócz paru raportów brak jest takich badań jak nad papierosami. Ważne jest żeby nie skusić się na płyn do Epapierosa nieznanej firmy, bo mogą zawierać jakieś rakotwórcze chemikalia



SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
03-12-2012, 09:50
Post: #10
RE: E-papieros co polecacie?
(03-12-2012 01:03)bobbudow napisał(a):  Czy jest nieszkodliwy? to nie takie oczywiste) bo oprócz paru raportów brak jest takich badań jak nad papierosami. Ważne jest żeby nie skusić się na płyn do Epapierosa nieznanej firmy, bo mogą zawierać jakieś rakotwórcze chemikalia
Witam.
Nie wnikam, czy jest nieszkodliwy - ale na pewno jest prozdrowotny. Jak go palę, to się mniej denerwuję - w związku z czym nie grożą mi wrzody na żołądku i apopleksja Big Grin. Ja używam zestawów Volish Slim (za słaby), Cigger Icon (też za słaby, ale już mniej) i Mild Pure (moc dobra , ale obecnie baterie tylko z guziczkiem). Jak kupie dobrą e-fajkę, to będę jeszcze zdrowszyAngel.
Pozdrawiam




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zakup auta- co polecacie maciekx87 21 8,114 20-01-2014 20:43
Ostatni post: fredric

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name