Ocena wątku:
TDI - znaczek na klapie
07-07-2012, 22:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 11:09 przez Czerwony.)
Post: #1
TDI - znaczek na klapie
Witam na tylnej klapie mam oznaczenie TDII (drugie I czerwone) czy to jakaś swobodna metoda tuningu optycznego poprzedniego właściciela czy występowało coś takiego w szarikach i czym to się różniło??? Auto jak w podpisie.
Reklama

07-07-2012, 22:24
Post: #2
RE: TDII
to zaden tuning jeżeli jest TDI to jest wersja 90KM Jeżeli masz TDIIto oznacza że masz 110KM



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
07-07-2012, 22:29
Post: #3
RE: TDII
jest stosowane inne oznaczenie niż w pozostałych autach grupy VAG?????? podkreślam napis TDI jest na szaro (srebrno) i dodatkowe I czerwone
08-07-2012, 07:34
Post: #4
RE: TDII
golfy 3 tez zdaje sie tak mialy oznakowane silniki AFN czyli 110 konne. Wszystko jest okej.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
08-07-2012, 09:59
Post: #5
RE: TDII
Jak widzisz każdy 110KM sharan ma takie oznaczenie ja też takie miałem


Załączone pliki Miniatury
   



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
09-07-2012, 09:02
Post: #6
RE: TDII
to czy masz 90 czy 110 najlepiej jak zobaczysz na nalepce która jest w prawym tylnym schwku w bagażniku , bo z naklejkami to rożnie bywa. Wtedy będziesz wiedział jaki masz silnik itd.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
09-07-2012, 11:33
Post: #7
RE: TDII
pytanie tylko czy drugie I jest tej samej wielkości jak pierwsze i reszta literek czy może jest to tak jakby I podzielone na dwie części szarą i czerwoną
bo o ile jest w jak w drugim przypadku to koledzy macie racje oczywiście i będzie to AFN zapewne - jeżeli jest tro jednak czwarta literka tej samej wielkości co inne to zapewne jest ona dostawiona przez poprzednika - może dla jak to kolega napisał tjuningu optycznego a może dlatego że poprzednik po prostu do AFN-ka dodał plusa i ta czwarta literka chciał to podkreślić

ale zapewne wówczas nie jest to ori oznaczenie







Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name